„Nic mi nekupuju, nic nepotřebuju, všechno mám,“ nejčastější fráze, kterou slýcháme od svého muže při hledání toho nejvhodnějšího vánočního dárku. No ono se to lehko řekne, nic nepořizuj, ale přece jen tomu druhému chceme udělat aspoň malou radost a dárky typu papuče nebo fusekle už dávno vyšly z módy. Přestaňte ztrácet čas hledáním toho nejlepšího a sáhněte po dárku, který ho opravdu potěší. Dopřejte svému milému jedinečný akční zážitek v podobě balíčku herní konzole PlayStation® 4 a dlouho očekávané hry Star Wars™ Battlefront™. 

 Díky hře Star Wars™ Battlefront™ a konzoli PlayStation® 4 zažijte intergalaktické bitevní orgie o kultovní planety přímo u sebe v obýváku. Balíček systému PlayStation® 4 Limited Edition Star Wars™ Battlefront™ 1TB je inspirovaný postavou Dartha Vadera a bezdrátový ovladač DUALSHOCK 4 nese logo Hvězdných válek na dotykovém panelu. Star Wars Batllefront Deluxe Edition navíc obsahuje kupon do obchodu PlayStation Store na čtyři klasické hry ze světa Hvězdných válek s podporou trofejí a vylepšenou grafikou: Super Star Wars, Star Wars: Racer Revenge, Jedi Starfighter a Star Wars Bounty Hunter.

PlayStation® 4 Limited Edition Star Wars™ Battlefront™

Umožněte svému muži, aby se mohl stát jedním ze záporáků z temné strany Síly nebo kladným hrdinou, před kterým ženy omdlévají. Pořiďte mu novinku letošního podzimu, hru Star Wars™ Battlefront™ a dopřejte chvilku relaxace i sama sobě. Protože, kdo si hraje, nezlobí! Ať už se jedná o velké nebo malé kluky.

 Speciální balíček hry Star Wars™ Battlefront™ a konzole PlayStation® 4 si již nyní můžete předobjednat na www.playstation.cz nebo u všech dobrých prodejců her. Star Wars™ Battlefront™vychází již 17. listopadu 2015.

Doporučená cena systému PS4 v jednom balení s kolekcí Star Wars™ Battlefront™ je 11 790 Kč.

Více informací hledejte na www.playstation.com.

Reklama