Bulvár

Kdo si hraje, nezlobí


Tak hraji. Cokoli. Ale že bych byla hodná... nevím. Zajímalo by mně, kdo tento slogan vymyslel. Na mě to nějak funguje opačným směrem. Taky vás dokáže vytočit vyhozená figurka u člobrda? A co teprve o bodík prohraný scrable?

Dělám si legraci. Něco na tom bude. Hlavně u té mužské části. Všimli jste si zapálených mužů u autodrah? Jejich nadmutých hrudí při pochvale nad krásně zhotovenou ptačí budkou? Euforických výkřiků při každém vhozeném gólu? Blaženého úsměvu při kulečníkovém stole? Nepřehlédnutelné, viďte?

Hra dokáže nadchnout, strhnout, motivovat, odreagovat nás natolik, že na chvíli zapomeneme, že musíme zítra do banky, vydrhnout schody, obstarat to či ono. Není to nádhera?

O to větší je radost, když jsme při hře odměňováni. Třeba redakcí za podařené články :-). Hra dokáže inspirovat, nutí nás se zdokonalovat a učí nás prohrávat. Na formě hry nezáleží. Každá něco dává. Ať se jedná o fotbal se synem před domem, nebo šachy s kamarádem. Očekávání při tahu sportky nebo zdárně vyluštěná křížovka. Málo? Každý si svým způsobem hraje. Někdo víc, jiný méně. Někdo pro zábavu, jiný pro radost z výhry.

Ale co když si někdo hraje s vašimi city?To už je asi z jiného soudku. Každopádně. Hrejte si... Kdekoli, s kýmkoli, cokoli. Sami uvidíte, jak to dokáže povznášet.
Přeji hezký a hravý den...

MjiskraMilá Mjiskro,
s vámi bych si hned něco zahrála. Je vidět, že jste pro hru ten správný nadšenec, že případná prohra vás sice zdravě namíchne, ale dokážete ji přijmout a soupeři podáte ruku. Tak to má být, hrajte si dál!
   
19.09.2006 - Společnost - autor: Dana Svobodová

Komentáře:

  1. [1] FAXÍK [*]

    já si hraji s dcerou každý den,akorát je malá a moc dlouho u toho nevydrží.

    superkarma: 0 19.09.2006, 10:35:31

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme