Martin Dejdar je bezpochyby jedním z našich nejlepších českých komiků, to se musí nechat. Srandistou navíc není jen na plátně, ale i ve svém soukromém životě. Při fotografování jedné z fotek do kalendáře pro firmu LE&CO na rok 2014 dělal jeden vtípek za druhým i přesto, že se na fotografii představil v roli drsňáka, který předává svůj lup sexy zlodějce Jitce Čvančarové.

Fotografování probíhalo na odlehlém parkovišti v Praze pod vedením našeho vynikajícího fotografa Jaroslava Urbana. Vytvářela se zde druhá fotografie do šunkového kalendáře, na které Martin Dejdar v roli lupiče podává ukradenou šunku ve skleněném boxu Jitce Čvančarové, která na něj čeká ve vrtulníku a hodlá s lupem uletět. Fotografie navazuje na předchozí scénu, kde Martin krade šunku zavěšený na laně, jako ve známé scéně z filmu Mission impossible.

dejdarjedna

Při focení dělal Martin jeden vtip za druhým. Když se vrtule v druhé polovině focení roztočila, zvedl se srandy prst do vzduchu a dělal, že si prst usekl. Poté dostal do rukou šunku, která ve skleněném boxu vážila něco přes 15 kilogramů. Na štáb v žertu křičel: „Co mám dělat, kdybych tu šunkovou kýtu nemohl unést? Mám jí hodit do vzduchu? Alespoň bude nakrájená pěkně na plátky!“ Přestože pořád žertoval, nakonec přiznal: „Já se ale létání trochu bojím, takže jsem rád, že se fotilo jen při zemi. To by jinak nebylo nic pro mne,“ řekl již vážněji Martin Dejdar.

dejdardva

Roztočená vrtule zvedala adrenalin všech přítomných, všude byl vítr, hluk a Jitce Čvančarové se ještě více odhalil její bujný dekolt. Vítr způsobil, že její krásné dlouhé kudrnaté vlasy létaly okolo jejího obličeje a dodaly jejímu vzhledu ještě více erotična. „Já se létání vůbec nebojím. Jako maminka jsem sice více uvědomělá, ale i tak se do věcí vrhám rovnou po hlavě,“ smála se Jitka, které to na focení opravdu velmi slušelo.

Na to, jak bude výsledná fotografie vypadat, si ale musíte počkat. Jára Urban pořídil nespočet fotek z různých úhlů, s různými výrazy aktérů. „Na jednu výslednou fotografii v kalendáři pořídím většinou okolo osmdesáti až sta záběrů,“ přiznal známý fotograf.

jitkajedna

Vůně šunky se rozléhala široko daleko, až se chvílemi muselo přestat fotit, protože se do ní pustily vosy a na závěr ochutnali i novináři. Naštěstí bylo ale při focení chladné počasí a šunka zůstala dlouho čerstvá.

Jára Urban ještě prozradil, že se adrenalin na fotkách bude stupňovat a že v kalendáři bude šunka postupně procházet spektrem lidí, kteří o ní mají zájem. Na první fotce bude celá a na poslední z ní už nezbude téměř nic. Bude celá snězená. Poté zavelel: „Balíme, hotovo, jdeme…ODCHOD!,“ a odjel se svým týmem fotit další scénu.

stab

Foto: Le & Co
Tisková zpráva

Reklama