Bulvár

Kdo se vejde do akvária?

 

Chcete se na Silvestra bavit? A co takhle vsadit na humor Vojtěcha Bernatského a Petra Svěceného, kteří připravili silvestrovský speciál Guinnessova světa rekordů?

Pořad bude mít mnoho hostů a každý bude dělat úplně něco jiného, než na co je zvyklý. A tak zpěváci nebudou zpívat, herci hrát a sportovci sportovat. Hosté se Vám představí ve zcela nezvyklých rolích, ve kterých jste je ještě neměla možnost vidět.
 
Již nyní se můžete těšit na to, že přijde maršál Malinovskij aneb Miroslav Donutil, František Koudelka čili Luděk Sobota a Iveta Bartošová jako paní Iveta z Prahy.

 

 

 

Dvojnásobný vítěz Martin Doktor do pořadu přivede svoji partičku nahých kamarádů, kteří bez ošacení brouzdají na běžkách po českých horách. Přijde i Richard Krajčo a Těžký Pokondr. Ale pozor! Zpívat rozhodně nebudou.

Během pořadu budou k vidění i čtyři pokusy hodné zápisu do Guinnessovy knihy rekordů. Můžete se těšit na nejrychlejšího žrouta vánočního bramborového salátu. 
 
Uvidíte také, jak se dá nasoukat do neuvěřitelně malého akvária, a sekače melounů na lidském těle.

Členové skupiny Las Pegas se pokusí za necelých pět minut předvést i s převleky nejznámější melodie hvězd světové i domácí pop music.

 

Jste-li už nyní zvědavá, zda se někomu podaří překonat sám sebe, nezapomeňte 31. prosince v 19 hodin sledovat první program České televize.

   
27.12.2005 - Kultura - autor: Iveta Šafránková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] tyrkys [*]

  http://www.roxy.cz/kult/archive/div13.htm

  superkarma: 0 27.12.2005, 01:12:33
 2. avatar
  [1] tyrkys [*]

  Ti naháči vypadají jako Bílé divadlo z Ostravy. Nevím, jestli ještě existuje, ale zažila jsem je jednou na Mezi ploty a byl to nářez

  superkarma: 0 27.12.2005, 01:10:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme