Reklama

gift

Každý zákazník, který v termínu od 10. do 23. prosince nakoupí v Paláci Flóra zboží v hodnotě 1 000 Kč, si může nechat zadarmo zabalit svůj dárek do speciálního designového obalu Paláce Flóra. Tuto službu naleznou zákazníci ve třetím patře naproti hlavnímu vchodu a v prvním patře v kiosku balící služby Giftisimo.

Deset čtenářek Žena-in má nyní možnost získat od redakce hodinový kurs balení dárků! Pokud byste se chtěly akce zúčastnit, napište nám do redakce! Do předmětu napište Balení dárků!

Kurs proběhne v Paláci Flóra pod dohledem odbornice, trvá jednu hodinu. Proběhne od 1. 12.–10. 12. v odpoledních a večerních hodinách – dle konkrétní dohody. Napište nám na e-mail vera.forejtova@zena-in.cz, vše další upřesníme. Prosím, napište nám do e-mailu i váš telefonní kontakt pro rychlejší komunikaci.

Další vánoční výhry – Palác Flóra rozdává ceny v hodnotě 700 000 Kč! A nechybí ani diamanty

palacVánoční atmosféra zavládne již před hlavním vchodem Paláce Flóra. Od 5. prosince zde návštěvníci budou moci ochutnat klasické vánoční dobroty, mezi které patří vařené kaštany, trdelník, sýry či oblíbené teplé nápoje. Zavoní zde jmelí, purpura i františek a k zakoupení budou skleněné i dřevěné hračky a dekorace. Čím déle budou zákazníci nakupovat, tím větší šanci budou mít na výhry, protože každých 15 minut vyhraje jeden z nich hodnotnou cenu. Půjde například o šperky značek Lavie Diamonds, nákupní poukazy Dyrberg/Kern či dárkové balíčky Body Basics. Stačí odpovědět správně na soutěžní otázku a vhodit svou odpověď do sběrného boxu. Při losování výhry ukáže zákazník hostesce účtenku z Paláce Flóra z daného dne.