mouseMinulý týden jsem uveřejnili výzvu s tím, že hledáme tři z vás, komu rádi zašleme nové pěnové barvy Perfect Mousse! Děkujeme za vaše příspěvky, měli jsme radost, že je o testování takový zájem! Rádi tuto akci zopakujeme i s jinými přípravky.

Kdo tedy získá dva balíčky barvy a ještě dárek od redakce v podobě stylingové kosmetiky Taft?
Vybrali jsme tyto čtenářky:

 

Lucynda
Vlasy si barvím doma sama, ale bohužel mi to vždycky chytne úplně jinak než chci a než je to na obrázku. Mám dlouhé vlasy, a proto si musím kupovat 2-3 barvy, abych si zabarvila celou hlavu.Tím, že je mám dlouhé, tak to mám i komplikované, jelikož mám hodně husté vlasy a létají mi. Chtěla bych vyzkoušet barvu Perfect Mousse č. 700 Tmavě plavý, jelikož mám podobnou barvu vlasů a moc se mi líbí. Sama bych asi do nějaké výraznější nebo tmavší barvy nešla, jelikož nevím, jak by to ve finále vypadalo na mojí hlavě. :-) Velmi ráda bych proto vyzkoušela barvu č. 700 tmavě plavá.:-)

lejla
Tak mě dost, tato pěnová barva zaujala. Většinou jsem chodila ke kadeřnici na přeliv, ale teď bych si chtěla zkusit poprvé nabarvit vlasy sama doma, protože těch šedivých vlasů mám čím dál víc:-). Červenohnědý odstín č.388 se mi líbí asi nejvíc.Své vlasy mám středně hnědé.

Ryor
Moc ráda bych novou barvu vyzkoušela, odstín 388 tmavě červenohnědý. Vlásky mám polodlouhé, kousek pod ramena...
Vlasy si barvím doma, buďto sama, nebo mi pomůže kamarádka, protože při barvení mi nastane ten problém, že mám husté vlasy a klasická barva se mi nedostane všude a pak mám vlasy vícebarevné. Barvení mi trvá dlouho, protože musím vlasy rozdělit na moc moc pěšinek, aby barva byla všude, a mezi tím zdlouhavým procesem barva začne působit a tam kde, jsem začala barvit nejdříve, mám vlasy tmavé, a pak světlejší a světlejší. Kamarádky se mě potom ptají, co to mám za zvláštní melír. Proto doufám, že bych s toutou barvou mohla překvapit nejen sebe, ale i škádlivé kamarádky. Mějte se krásně!

Co budete testovat?

Revoluci v barvení vlasů přináší novinka Perfect Mousse od Schwarzkopf.

Jde o první pěnovou dlouhotrvající barvu, která se díky unikátnímu aplikátoru velmi snadno a rovnoměrně nanáší. Protože neobsahuje amoniak, o vlasy zároveň pečuje, dodává jim dokonalý lesk a zářivé odstíny.

Pěnová barva Perfect Mousse znamená skutečnou revoluci v barvení vlasů. Její použití už nemůže být snadnější. Stačí pouze připravit barvicí směs, pěnu pumpovat rovnou do dlaně a vmasírovat do vlasů - stejně jednoduše a rovnoměrně jako šampón. Díky unikátnímu aplikátoru a inovativní konzistenci barva nestéká, a je proto také mnohem jednodušší nanést ji i na zadní části hlavy a na spánky.

Výsledkem jsou dlouhotrvající pečující zářivé odstíny, které se nevymývají a perfektně kryjí šediny.

Perfect Mousse je první pěnová dlouhotrvající barva s pečující recepturou, která nepoškozuje vlasy. Neobsahuje totiž vůbec žádný amoniak, takže je k vlasům šetrná a navíc příjemně voní.

Revoluční pěnová barva Perfect Mousse od Schwarzkopf bude na pultech obchodů k dispozici od září letošního roku. Vybírat můžete z 15 zářivých odstínů, které vlasům dodají dokonalý barevný výsledek a intenzivní lesk:

 • 1000 Perleťově plavý
 • 950 Zlatavě plavý
 • 800 Středně plavý
 • 750 Pralinka
 • 700 Tmavě plavý
 • 668 Oříšek
 • 665 Světle zlatavě hnědý
 • 607 Světle bronzově hnědý
 • 600 Světle hnědý
 • 500 Středně hnědý
 • 465 Čokoládově hnědý
 • 400 Tmavě hnědý
 • 388 Tmavě červenohnědý
 • 300 Černohnědý
 • 200 Černý

Pěnová barva Perfect Mousse nabízí perfektní řešení pro krásný vzhled vašich vlasů za doporučenou cenu 139,90 Kč.

Mohlo by vás zajímat

- Aplikuje se Perfect Mousse na suché vlasy?
Ano, stejně jako klasická barva na vlasy, na suché (nemyté) vlasy.
- Co se stane, když aplikační lahvičkou zatřepu?
Pěna se vytvoří již v lahvičce, takže po napumpování rychleji ztratí objem. Barevný výsledek to ale neovlivní.
- Mohu směs v lahvičce nechat a použít ji až při dalším barvení?
Barvicí směs je určena pouze pro jedno použití.
- Mohu odstranit zabarvení pokožky po barvení stejně jako u klasické barvy, tedy pleťovou vodou?
Ano. Doporučujeme nanést před barvením na kontury obličeje mastný krém - barva tak na pokožce neulpí.

Více o revoluční NOVINCE Perfect Mousse najdete na stránkách www.perfectmousse.cz

Reklama