Velice hezký příspěvek k tématu zaslala čtenářka Jindriska8, která má doma tři kočky. Na další už platí manželův zákaz...

Tři kočky jsou až dost - to je rozhodnutí manžela čtenářky Jindrisky8. Ne, že by je ale neměl rád...


Přeji pěkný den všem,
už jsem dlouho nepsala, ale dnešní kočičí téma mě opět zaujalo. Máme doma tři kočky a jednoho kocourka a všechny jsou pokrevní příbuzní. Nejstarší kočka, matka rodu je pětiletá, pak máme dvě tříleté kočky a poslední je dvouletý kocourek a to nám bohatě stačí.Manžel prohlásil, že víc koček už v baráku nebude. Nechali jsme je všechny vykastrovat, tak nám další kočka nehrozí a bude klid v rodině.
Mají se u nás dobře, v létě jsou většinou venku a v zimě doma u teplíčka.Kocourek se jmenuje Chlapeček a všechny tři kočky ho vychovávaly a pěkně rozmazlily , hlídaly a vůbec se neumí bránit.Příhod s nimi je hodně,tak se s vámi o nějaký podělím.Na zahradě se nám zabydlela veverka a je legrační pozorovat,jak s kočkama leze po stromech.U sousedů mají ve stodole tchoře a před měsícem na kocourka večer na dvorku zaútočil a začala pěkná mela.Tchoř se mu zakousnul do hřbetu, Chlapeček začal naříkat a hned mu přiběhly na pomoc ostatní kočky, vrhly se na útočníka a ten radši vzal nohy na ramena a byl fuč.Na zádech měl pořádnou ránu a trvalo měsíc než se mu to zahojilo.Dost často k nám chodí starý velký kocour a ten našemu taky pořádně dává na frak a jakmile je na dvoře,tak náš kocourek skočí oknem domů a už nechce ven,je to náš velký hrdina.
Několikrát se taky kočky pochlubily a přinesly mi domů myš,kterou jsem pak honila a chytala do igelitového pytlíku.Štěstí, že to neviděl manžel, ten by nás hnal.
Jedna z těch koček má zvláštní šilhavé oči, snad to bude na fotce vidět.

kitty

Radost z koček mají i naše vnoučata, protože doma žádná zvířátka nemají.
Přejí vám pěkný den a pamatujte, kdo nemá rád zvířata, tak nemá rád lidi.

Zdraví,
Jindriska8

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 28. srpna 2012: Vaše kočka

Máte, nebo měla jste doma kočku? Potom je toto téma určené právě vám! Napište příběh, který se vám s kočkou přihodil, a můžete získat dárek od partnera našeho tématu: super prémiové krmivo pro kočky Perfect Fit™ In-Form v množství na 62 dní a hodnotě 605 Kč!

krmivo

  • Pošlete příběh, který se vám s kočkou stal!
  • Pošlete fotku vaší kočky!

Ano, ano, příběh můžete doplnit i jednou fotkou - dvakrát podtrhuji slovo jednou (více fotek pravděpodobně uveřejněno nebude) - vaší kočky.

Na příspěvky a snímky se těším do 28.8.2012 a 15.00 hodin v redakční e-mailové schránce. Pokud pošlete příspěvek později, pravděpodobně nebude uveřejněn.

Reklama