Jakub D. KočíPracovní středa mi pomalu končí a já se s vámi loučím, milé čtenářky!

Posílaly jste mi dnes příspěvky k adventnímu tématu a vyhrát jste mohly jednu z těchto tří knížek...

Vybral jsem tři příspěvky, které jsem se rozhodl ocenit, ale protože nevím, jaký mají jejich autorky vkus, rozhodl jsem se, uspořádat pro ně ještě malou soutěž. Milé výherkyně, napište mi do diskuze pod tento článek, o kterou z knih stojíte, získat můžete právě jednu a to tak, že si o ni napíšete první (jestli tak ale do zítřka neučiní, dostane knihu náhodným výběrem, anebo tu, která zbyde).

Výherkyně jsou

Takže honem - chcete tuhle, nebo tuhle knížku?

Ještě jeden dárek

Čtenářce Věrulince jsem se rozhodl dát také malý dárek, protože si dnes užila s naším redakčním šotkem, dostane za příspěvek Vánoce prostě miluji! knížku od Miroslavy Kinclerové Digitální fotografie pro ženy (nakladatelství C-Press).

Jinak doufám, že se vám dnešní téma líbilo a trochu pohodově vánočně vás naladilo. Jak jsem zjistil podle ankety, nadpoloviční většina z vás advent světí, ale protože adventní čas bude ještě chvíli trvat, nechám i anketu aktivní. Hlasovat můžete zde: Na advent jsme letos zapomněli.

Zítra bude editovat Eva Soukupová (viz téma: Vypište se ze svých zlozvyků), tak jí něco pěkného o svých nepěknostech koukejte napsat! A já se na vás nebudu těšit příští středu, ale už v úterý, protože jsme dnes v redakci hráli hru: Vyměň si službu. (Jako téma budu mít Seznamování, ale, pst, to už prozrazuju moc dopředu, tak to nikde nevyzraďte!)

Páááááčko!

Reklama