Scarlett je nejen krásné jméno pro výjimečnou ženu, ale i nová vůně Cacharel.

Dnes nám dovolte představit novou vůni Cacharel, Scarlett.

cacharel

„Kdo jsi, Scarlett?“ Emblém moderní doby. Touha žít naplno. Hrdinka druhé dekády nového století.

cacharel

Scarlett, jméno, které okamžitě evokuje jednu z velkých hrdinek klasické literatury a hollywoodských filmů. Scarlett vyjadřuje možnost být výjimečnou ženou i v těžkých časech, bez nutnosti vzdát se koketní frivolnosti, která tvoří část jejího půvabu.

Pod krásnými šaty, dokonalou pletí, jemným vystupováním a naivním šarmem je Scarlett charakterní ženou, která je živoucí a vášnivá, prudká a dravá. Shůry jí bylo dáno vést neobyčejný život plný zvratů.

Kdo jiný než Scarlett může zosobňovat jemnost i sílu, uměřenost i krásu, rafinovanost i dravost. Přichází tak nová epocha a zcela nový přístup k hledání ženské identity: Tahle hrdinka moderní doby má daleko k sentimentu - odhaluje asertivní ženskost bez hranic a beze stopy fádnosti.

cacharel

Zjevení nové hrdinky

Myslíme si o ní, že je romantická, jemná, trochu odtažitá a křehká, ale pak Scarlett otevře flakon a zaskočí nás svou zcela odlišnou podobou.

V omamném víru ožívá její svůdnost a krása. Její rafinovaně tvarovaná postava září, cítíme její přitažlivost, její žízeň po životě.

A v onom omamném tanci vidíme, že z kukly se dere na povrch stvoření, kterému je dáno si naplno užívat života i světa a se sladkou nezbedností a smyslností dokonce i mužů - na svěží kráse jejích květovaných sukní to přece nic nemění.

PODÍVEJTE SE NA VŮNI SCARLETT NA VIDEU:

Tajemství proměny

Scarlett, nová vůně Cacharel, je smyslným pohledem na klasickou kompozici z bílých květů, která je pro značku typická.

Ve snaze zhmotnit dva aspekty nové hrdinky, která je jemná i bouřlivá, vytvořily tři výjimečné „nosy" - Honorine Blanc, Alberto Morillas a Olivier Cresp - vůni, která je delikátní a opojná zároveň.

Kontrastující tóny vůní se mísí a harmonicky spojují ve skutečně ženskou vůni. Jakmile odstraníte uzávěr flakonu, dostaví se omamný pocit: nefalšovaná svěžest a přirozenost čajových lístků překrývaná výraznou vlnou citrusového ovoce a šťavnatou vůní hrušky.

Z jádra vůně se dere poetický a výrazný buket bílých okvětních lístků (jasmín, květ pomeranče, zimolez) a odkrývá bohatý dozvuk provensálského medu. Je to neodolatelné duo, které stojí za návykovostí této vůně a za zcela novým vonným zážitkem.

Kdesi v její hloubi halí romantické bílé pižmo vřelé tóny santálového dřeva - jako bychom se setkávali s odrazem ženy, která je otevřená vůči ostatním i vůči sobě.

cacharel

Hra na schovávanou

Tajemně působící flakon, zdobený květy v japonském stylu, si vysnil designér Christophe Pillet. Je kompaktní a tak trochu retro. Účinek vůně zůstává tajemstvím do okamžiku, kdy se flakon otevře a zpod neglazovaného bílého porcelánového víčka vykoukne růžová lahvička symbolizující velmi živého ducha Scarlett.

POZOR, SPECIÁLNÍ AKCE V PARFUMERIÍCH SEPHORA!

Dárek k nákupu:

S nákupem libovolné vůně Scarlett v parfumériích Sephora obdržíte jako dárek kabelku Cacharel. Nabídka platí od 14. 12. 2009 do 27. 12. 2009 nebo do vyčerpání zásob.

Od pondělí 14. 12. se také těšte na soutěž o 15 vůní Scarlett na Žena-in.

Doporučené ceny:

Scarlett EDT 35 ml 990 Kč
Scarlet EDT 50 ml 1400 Kč
Scarlett EDT 80 ml 1800 Kč

Reklama