Prestižní pánský americký časopis Ask Men vyhlásil vítězku kažodoroční ankety o nejvíce žádoucí ženu. Jeho respondenti hlasovali, uváděli důvody, proč kterou z krasavic vybrali, a tady jsou výsledky - Top 99 nejžádanějších žen:

Na 1.místě se umístila zpěvačka Beyoncé. Co na ní nejvíce muži oceňují? Příjemný hlas, originální hudební styl, ale především nebezpečně půvabně tvarovanou postavu, krásné nohy, dlouhé vlasy, tvář anděla - no na mne občas působí spíš jako tygřice. Snědá kráska je zároveň okouzluje svými šaty, o kterých se pánům prý často zdá. Ale na jednom se shodují všichni - má nádhernou ženskou postavu. Následovala ji křehká blondýnka Scarlett Johansson a bronz si odnesla herečka Jessica Alba. A další krásky? Jedna z nejsledovanějších celebrit, Angelina Jolie, skončila 9., až příliš útlounká herečka "pirátka" Keira Knigtley až 52. A propagátorka svého velkého pozadí Jennifer Lopez? Ani první desítka, ani dvacítka - 75. místo!

České barvy nejlépe hájily modelky Petra Němcová svým 27. místem, Alena Šeredová 51. a další "poločeška" (dá-li se tak vůbec nazvat) obsadila "čestné" poslední 99. místo. Kdože je to? Ivanka Trumpová!

Reklama