Pokud sledujete seriál TV Nova Ulice, určitě znáte představitelku jedné z hlavních ženských rolí, elegantní profesorku Miriam v podání nepřekonatelné české herečky, Hany Maciuchové. Diváci televize Nova a čtenáři webu doma.cz nedávno měli rozhodnout o tom, kdo se stane Dámou seriálu Ulice. Jak jinak to mohlo dopadnout?

V rámci spolupráce, kterou náš magazín navázal s webem doma.cz, vám nyní budeme přinášet nejnovější informace o vašich oblíbených seriálech, které sledujete na TV Nova! Články z našeho magazínu žena-in zase najdete na stránkách doma.cz.

Před nějakou dobou jsme vás poprosili, abyste zvolili DÁMU ULICE, to znamená opravdovou lady, která je podle vašeho názoru nejelegantnější, nejvíce šik, nejvkusněji se obléká a působí nejnoblesněji. Výsledek nás potěšil, avšak rozhodně nepřekvapil. Dalo se předpokládat, že zvolíte úžasnou Miriam Hejlovou, kterou v Ulici ztvárňuje okouzlující Hana Maciuchová. A přesně tak se také stalo.

dáma

Úctyhodných jedenapadesát procent hlasů získala Miriam Hejlová neboli Hana Maciuchová. Na velmi pěkném druhém místě skončila Libuška, kterou hraje Zuzana Vevodová, třetí místo uhájila Světlana Nyklová aneb Tereza Bebarová.

K volbě jste měli i nejrůznější komentáře. Například Lenka si myslí: „Každá z žen má šarm, ale Miriam je opravdu dáma.“ Jaroslava míní: „Dámy jsou všechny, každá jinak. Rozhodnout je velmi těžké a smekám před scénáristou. Tolik charakterů pravdivě vykreslit, to je fakt umění,“ vysekla naše čtenářka poklonu tvůrcům Ulice.

„Jednoznačně Miriam. Je to paní HEREČKA a ve svém věku má stále neuvěřitelný šarm a vkus. Na druhou stranu se mi nelíbí, co se týká vzhledu a upravenosti, Jitka Farská. Přijde mi, že je pokaždé nevkusně oblečená a nemožně učesaná. Ale je to pouze můj názor...“ vzkazuje Hanka.

dáma

„Hanu Maciuchovou jsem měla ráda už jako holka,“ sděluje Eliška. „Vždy byla krásná a správně ztřeštěná, to se mi na ní líbilo nejvíc. Postupem let se z ní stala DÁMA,“ říká tato naše čtenářka Eliška. „No, abych pravdu řekla, tak asi polovina či většina bude pro Miriam, protože asi hraje líp, ale pro mě ne, mou dámou bude Libuška,“ oznamuje Denisa.

„Všechny herečky v ULICI mají své kouzlo, ale Miriam je Miriam, s tou svojí noblesou,“ pochvaluje si Petra. „Včera mě opět dostala Miriam, jak koukala na uragán Ivanu v jejím bytě. Pro mě jednoznačně Miriam...“ říká Evelinne.

„Mladá děvčata jsou krásná, protože je zdobí mládí. Paní Miriam všem ženám v důchodovém věku ukazuje, jak by se měly poprat s věkem. Je úžasná!“ chválí herečku Agnes.

Foto: doma.cz

Čtěte také:

Reklama