V letošním roce se známé tváře opět činily. Některé v dobrém slova smyslu, jiné naopak. Ať tak či onak, podívejte se na pět největších kauz ze světa showbusinessu.  

  • Rozvod roku

Brangelina
Foto: Shutterstock.com

Rozhodně nejsledovanějším párem tohoto roku byli Angelina Jolie a Brad Pitt. Hvězdné manželství se rozpadlo po dvou letech. Tvořili ale pár již od roku 2004, vychovávali šest dětí. Seznámili se během natáčení filmu Mr. & Mrs. Smith. Paní Pitt v té době však byla oblíbená herečka Jennifer Aniston, kterou Brad kvůli Angelině opustil. S Angelinou pak utvořil pár, jemuž se díky jeho zdánlivé nerozlučnosti začalo přezdívat Brangelina. A ten je nyní minulostí.


  • Svatba roku

Gregor a Gregor neboli Ondřej Brzobohatý a Taťána Kuchařová. Pár se rozhodl zpečetit svůj tříletý vztah a jejich svatba byla v létě nejsledovanější kauzou českého showbusinessu. „Utajovaný“ sňatek se ale stal terčem posměchu, a to díky hvězdným manýrům, které se kolem svatby odehrávaly.


  • Rozkrok roku

rozkrok

sd
Foto: Profimedia.cz

Některé ženy zvolí natolik rafinovaný outfit, až se jim to vymstí. Důkazem je modelka Chrissy Teigen. Ta na udílení hudebních cen American Music Awards 2016 vyrazila v černých odvážných šatech s vysokým rozparkem a ukázala úplně vše, co se jen dalo. Za odhalení svého pokladu se později veřejně omluvila...


  • Sexy chlapák roku

the rock
Foto: Profimedia.cz

Nejvíc sexy mužem roku 2016 se stal Dwayne ''The Rock'' Johnson. Kromě tohoto atraktivního ocenění je prý i nejlépe placeným hercem planety, aby toho nebylo málo. Dámy, řekněte, nechtěly byste mít takto pracovitého a pohledného chlapa doma?


  • Bojovník roku

karel gott
Foto: Shutterstock.com

Tím je jednoznačně náš božský Kája. Slavíka Karla Gotta zradilo zdraví hned několikrát. On je však silný muž s obrovským odhodláním. V následujícím roce budeme Karlovi držet palce, aby se mu to nejcennější, co v životě máme, navrátilo.

Čtěte také:

Reklama