Milé ženy-in!

Je to tady, je tu vyhlášení výsledků soutěže o nejlepší vánoční příběh. Všechny příběhy, které jste poslali do 15.12., jsme pečlivě pročetli a vybrané budeme ještě do konce roku uveřejňovat. Vyhlášení jsme ale slíbili v tomto týdnu, aby hlavní cena - dětské kolo, mohlo být pěkně připravené pod stromečkem.

Jaké byly podmínky soutěže? Chtěli jsme od vás příběh, který se vám přihodil o Vánocích (nebo někomu jinému, nebo jste si ho mohli zcela vymyslet) a o němž si myslíte, že je natolik zajímavý, aby zaujal jak redakci, tak čtenářky.

Použito mohlo být maximálně 3500 znaků, aby byl příběh zařazen do užšího výběru.

Za každý příběh, který jste nám poslali a my jej na stránkách Žena-in.cz uveřejnili, jste získali jeden los do soutěže o kosmetický balík a - teď pozor - minimálně 300 bodů (možná i víc, to záleželo na našem rozpoložení) do Velké vánoční soutěže - body byly připisovány v den zveřejnění příběhu.

Hlavní cena pro autora příběhu, který se bude nejvíc líbit redakci, bude dětské cyklistické kolo od firmy Author!  

Takže?
Luxusní kazetu s kosmetikou od společnosti Henkel získává los patřící nicku Volfi! Moc gratulujeme! (Příběh teprve bude zařazen do vydání.)

Hlavní cenu, dětské kolo Author, jsme nakonec z vybraných příběhů také losovali, protože výběr byl velmi těžký. Padlo to na nick vera.. - příběh jste už četli - připomenout si jej můžete ZDE.

Obrázek kola je ilustrační, výherce si bude moci dětské kolo vybrat! Moc gratulujeme!

Reklama