Milé dámy, dnes jsme si povídaly o žárlivosti. O tom, jakou s ní máme zkušenost. Jestli žárlíme, anebo jestli žárlí partner na nás. Případně, jak to jeden druhému dáváme najevo. Vybrala jsem z příspěvků jeden, který dostane knihu. Ale nejradši bych ocenila všechny!

Zajímavé povídání takhle při pátku, to vám tedy řeknu. Hned ráno jsem se dozvěděla o bitce mezi ženskými, potom jsem se pokochala fotkou pilota... Uvědomila jsem si, že vlastně malinká žárlivost nikdy není na škodu, že je důkazem lásky, nicméně také jsem si připomněla, že nic se nemá přehánět - to když mi Mařinka poslala příspěvěk o chorobně žárlivém příteli své kamarádky... Uf! Řeknu vám, ještě, že začíná víkend. Moc si ho užijte a pokud možno bez situací, v nichž byste se musely užírat žárlivostí...

A kdo dnes vyhrál knihu Barvy lásky? Už vás nebudu dál napínat. Vítězkou se tentokrát stala čtenářka s nickem Samečka! Knížku má jako bolestné za ty kdysi dávno zlomené nehty v bitce... :)

Její příspěvek si můžete přečíst ZDE.

Gratuluju vítězce a přeju jí, ať se jí kniha moc líbí! A děkuju i všem ostatním ženám na Ženě-in, které mi dnes napsaly. Napište i příště! Krásný víkend, Petra.

lll

 

 

 

Reklama