Každá z nás se občas zamyslí nad tím, co je na ní vlastně krásného. Proč se po někom muži otáčejí a po někom zase ne? Jsou současné modelky a filmové hvězdy ztělesněním idolu krásy?

Kdo vlastně rozhoduje o tom, co považovat za krásné? Kde stojím já sama v těchto obecných měřítkách krásy? Každý z nás vnímá krásu jinak. Dalo by se skoro říct, že kolik lidí, tolik názorů.

A nás zajímá právě Váš názor. Podělte se s námi o Váš pohled na ženskou krásu a také sama na sebe. Zodpovězení následujících otázek Vám zabere opravdu jen pár minut...

Dotazník najdete ZDE

 

 Značka Dove v tomto roce bude hledat novou tvář. Tvář ženy, která se cítí v pohodě.

 

I Vy se můžete stát tváří Dove, stejně jako se to podařilo dívkám z kampaně na "Dove zpevňující řadu"! Pamatujete si jistě na billboardy s úsměvavými ženami, které jistě vidí svou krásu jinde než v nejmenší konfekční velikosti a v posledním módním převleku. Ženy v této kampani byly krásné i přes své drobné nedostatky. Tak jak je to všude kolem nás.

Pokud byste se chtěly zapojit do výběru tváře Dove, nebude vás to stát žádnou práci. Stačí jen poslat spolu s dotazníkem jednu Vaši fotografii, která pokud možno nejlépe vyjadřuje to, jak se Vy sama vnímáte. Máte-li chuť, připojte i krátký komentář s vysvětlením, proč jste zvolily právě tento obrázek.

Z nejzajímavějších fotografií vybereme tu, která nejlépe vystihuje ženskou krásu tak, jak ji vnímá právě Dove. I Vy můžete mít možnost změnit stereotypy posuzování ženské krásy!

- Poskytnutí fotografie není povinné.
- Poskytnutím fotografie dávám svolení s jejím dalším použití v kampani za skutečnou krásu.

- Max. velikost souboru 100 kB

Fotografie můžete zasílat přes www.dovekosmetika.cz

 

Reklama