Novinky

Kdo by čekal na prahu hotelového pokoje užovku?

Moc vtipnou vzpomínku na originální rande nám poslala čtenářka Bekynka. A jak z názvu vyplývá, půjde v příspěvku o jednoho hada, o hotel a o překvapení.

A vysvětlil Vám někdy, milá Bekynko, proč toho hada použil? To by mě fakt zajímalo. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Zdravím,

stalo se mi, že jsem byla pozvána na rande v pro mne „podivné“ situaci:) Byla jsem na dovolené, ubytována v hotelu, kde byla uvnitř taková jakoby skalka, umělé květiny... kýč jak bič, a mezi tím se jako plazil gumový had. Nesnáším hady, tak mě chodit do pokoje kolem tohoto uměleckého počinu dost stresovalo. Jednou večer jsem „u skalky“ potkala ubytovaného souseda - sympaťáka s krásnýma očima a dali jsme řeč. Pak jsme každý zalezli na svůj pokoj. Dodnes nevím, co ho to napadlo, ale když jsem po intenzivním klepání na dveře mého pokoje ty dveře otevřela, ležela na prahu ta umělá užovka a nikde nikdo. Ten výkřik snad slyšeli i na Slovensku... Tak se „sympaťák“ zjevil, nečekal takovou reakci..., ale to, že měl v ruce kytici z benzínky můj tep pomalu ale jistě normalizovalo a on navrhl rande... Bylo z toho jen pár příjemných povídání, kino... On byl totiž ženatý se třemi dětmi.... Hlavně jsem to tak necítila, že by to měl být on a nejsem příznivec letmých vztahů. Zůstali jsme kamarádi.... ale na ten šok z gumového plaza v životě nezapomenu. Taky kdo by čekal na prahu hotelového pokoje užovku?

Hezký den

bekynka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Originální rande

  • Zažila jste někdy opravdu výjimečné rande?
  • Líbilo se vám?
  • Nebo jste o něm slyšela vyprávět?
  • Nebo vás někdo nějak originálně pozval?
  • Vzpomínáte na nějakou historku?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá knížku o lásce a odloučení: A hory odpověděly (napsal Kahled Hosseini, nakl. Argo).

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je RANDE. Předem děkuju!

hory

   
06.02.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

  1. [1] bekynka [*]

    Hada pouzil,protoze jsem se prorekla, ze jak vidim hada tak skáču na nejblizsi strom nebo CLOVEKA !!!Sml16Sml16Sml16

    superkarma: 0 06.02.2014, 20:36:06

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme