Nové vlasové barvy Palette Salon Colors od Schwarzkopf inspirované nejnovějšími trendy z přehlídkových mol Paříže, Říma i Londýna, Vám umožní získat intenzivní a okouzlující módní odstíny, a to v pohodlí Vašeho domova. Do vývoje nových vlasových barev Palette Salon Colors se zapojili profesionální koloristé, díky kterým se teď každá žena může cítit jako hvězda.

Salon Patnáct nových odstínů Palette Salon Colors navržených koloristy bylo zkombinováno z fondu více než stovky pigmentů. Řada čerpá z mnohaletých zkušeností módních koloristů a slibuje dlouhotrvající a precizní barevný výsledek. Vysoce účinná receptura barvy zaručuje její vysokou intenzitu, okouzlující lesk a perfektní krytí šedin.

V minulém článku jsme uveřejnili výzvu – mohly jste nám napsat, jakou barvu byste chtěly vyzkoušet a otestovat. Koho jsme vybrali a kdo se může těšit na svou vybranou barvu?

Prosba k výherkyním: Napište nám na e-mail klara.krizova@zena-in.cz své hodnocení barvy, kterou získáte, děkujeme! Vaše testování a zkušenosti využijeme do příštího článku.

Vybrali jsme tyto čtenářky:

  • eli.emanuela Palette Salon Colors 3-0 Tmavě hnědý
  • vlaštovkaa  Palette Salon Colors 8-0 Světle plavý
  • Norečka  Palette Salon Colors 4-89 Mahagonově fialový
  • Kristulka  Palette Salon Colors 5-6 Světle hnědá čokoláda
  • Jitulinka  Palette Salon Colors 1-1 Modročerný

O barvách si můžete přečíst:

Reklama