Reklama

Vybrali jsem deset čtenářek, které vyzkouší deset odstínů barev značky Syoss Oleo Intense Color podle svého výběru. Přečtěte si, které čtenářky to budou, jak se jim líbil výběr barev SYOSS, a proč si zvolily právě konkrétní odstín?

Které z vás jsme vybrali?

Syoss

  • MaVy

Tak jsem je prohlídla všechny a je fakt, že bych si i já vybrala 4-18 hnědá moka, tuhle značku jsem na vláskách už měla a já i mé vlasy jsme byly velmi spokojení

  • Misulek1

Už dlouho jsem neviděla tak pěkné odstíny v hnědých barvách a naprosto mě zaujal odstín 5-86 Půvabně hnědý. Ten bych vyzkoušela moc ráda. S touto značkou zatím zkusenost nemam a zatim jsem v Cechach nenasla odstin, ktery by mi vyhovoval. Nechavam si vozit barvu od bratra z Nemecka.

  • v.poho

Vlasy si barvím pravidelně a poslední dobou často řeším problém, jak sehnat barvu, která se mi líbí, a to je zrzavá.

V obchodech je po něm totiž jako vymeteno, takže mě zaujalo, že Syoss má odstín, který by možná mohl být ten pravý: 6-76 teplý měděný. Vyzkoušela bych ho opravdu ráda, protože poslední dva roky jsem pěknou „zrzku“ našla jen u LÓrealu a ta nepatří k nejlevnějším.

  • darik

Ráda bych vyzkoušela SYOSS OLEO INTENSE 2-10 ČERNOHNĚDÝ . Vlasy si barvím už skoro 20 let a za tu dobu jsem toho hodně vyzkoušela. Většinou používám značku Palette. Syoss jsem ještě neměla, tak by se mi možnost vyzkoušení líbila.

  • pinokio

Barvím si vlasy od 18 let a ještě jsem nenašla plavou nebo blond barvu,která by po dvou,třech týdnech nezežloutla,navíc většina blond barev je docela dost agresivní,takže zas až tak moc velký výběr nemám.

Ráda bych vyzkoušela 8-6 medový plavý odstín.

  • PBD

Zdravím všechn y:)

Mě moc láka (teda spíš mě až uhranul:) odstín 5-32 SMĚS ČERVENÝCH ŠVESTEK(ale nevím, jestli z té řady smím vybírat) nebo 3-82 JEMNÝ MAHAGONOVÝ

  • sasurka

Dobrý den, vlasy si barvím pravidelně, tuto značku mám ráda, používám všechny její výrobky /šampony, kondicionery, masky/, ale  měla bych zájem vyzkoušet olejovou barvu bez amoniaku s číslem 2-10 ČERNOHNĚDÝ

Tuhle jsem ještě nezkoušela a tak je to pro mě výzva.

Mockrát děkuji!

  • Krockova.pavla

Líbí se mi odstín 9-10 ZÁŘIVĚ PLAVÝ.

  • Jessynka

5-32 směs červených švestek, tuto barvičku bych strašně ráda otestovala a pak napsala hodnocení, ráda zkouším nové barvičky, jsem přírodní blondýna, do 37 let jsem se nebarvila vůbec až asi před rokem mě to napadlo poprvé co změnit vzhled a byl to dobrý nápad. Nyní mám barvu tmavě hnědou ale už jsem vyzkoušela i červenou a černou a určitě si myslím že vypadám lépe než 37 let s mými blonďatými vlasy, nebo alespoň si to myslím, nebo jen to chtělo po tolika letech nějakou změnu. Moc ráda bych tuto barvičku otestovala a poté napsala hodnocení a poslala fotečku (manžel by měl radost že mě musí zase barvit) :-D :-D mám dlouhé vlasy tak to sama nezvládnu, tak musí on :-D sice vždy brble ale nakonec mě nabarví :-D

  • sisinapipi

S touto značkou zatím nemám zkušenost. Používám stále dokola paletku, tuto zkoušku bych ocenila. A jaký odstín se mi líbí? 4-2 MAHAGONOVĚ HNĚDÝ. Ten by mi padl.

pozn. red.: Texty nebyly redakčně upraveny.

Čím jsou jedinečné a inovativní barvy Syoss Oleo Intense Color?

Syoss

Nová řada barev SYOSS Oleo Intense – je první olejová barva této značky, obohacená o 100% čisté oleje. Receptura navíc neobsahuje žádný amoniak. Proto si ženy mohou dopřát syté a dlouhotrvající barevné odstíny jako z kadeřnického salonu v pohodlí domova, navíc za dostupnou cenu.

Osmnáct odstínů SYOSS Oleo Intense Color, počínaje intenzivní černou, přes jasně červenou a teple měděnou až po pískově plavou, nabízí široký výběr přirozených a módních tónů. Tyto barvy vlasy doslova promění – dodají jim zářivou barvu, neuvěřitelnou hebkost a dokonale zakryjí šediny – a to vše bez amoniaku.

Čtěte také: