Jak je na tom s pasem naše další čtenářka? Tentokrát se nám se svými trablemi svěřila dispečerka a my jí moc děkujeme

Ty doby, kdy jsem mívala štíhlý pas, už jsou dávno, dávno pryč! Na mém mírně boubelatém těle se sice něco jako pas rýsuje, ale není to tím, že bych byla tak štíhlá, ale tím, že se mi po čtyřicítce, daleko víc než dříve, začaly rozšiřovat boky a kypět zadek. No a v bodě mezi trupem a místem, kde se ty boky začínají rozšiřovat, by se snad opticky mohlo zdát, že tam nějaký pas je.

Snažím se to boubelatění sice udržet v nějakých mezích, sportuji, makám na rotaně (tam si myslím ten pas procvičuji nejvíc), jezdím na kole, plavu, chodím na aerobik, včera jsem dokonce zkusila tu nyní hodně opěvovanou zumbu (mezi námi více než čtyřicetiletými děvčaty, moc se mi to nezamlouvalo. Možná tak pro mladší ročníky. Myslím, že lepší je aerobik.

Ale možná to bylo tou cvičitelkou, u které bylo patrné, že si k nám do malého městečka přišla jen něco přivydělat a z toho, že tentokrát nebyla plná tělocvična, měla mírnou depresi.).

Snažím se jíst zdravě a míň, protože ty porce, které mé tělo kdysi hravě spálilo, dneska dává do špeků v mé břišní oblasti. Ale ať dělám, co dělám, kila pomalu přibývají. A to prý po přechodu bude ještě hůř! Z toho se pak asi už úplně zblázním.

Zdraví dispečerka

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.

Vůbec si nepřipouštějte, že by to bylo věkem, a uvidíte, že budete spokojenější. Já to také tak dělám. Stále se tvářím, jako by mi bylo třicet. A také se tak cítím

Bojíte se, přechodu, milé ženy-in? Myslíte si, že začnete po čtyřicítce tloustnout? Máte nějaké zkušenosti s přechodem a nabíráním kil? Musí to být nutně pravidlem, nebo je to výmluva? Napište nám svůj názor. Naše téma je otevřené jakékoliv zkušenosti, názoru i radě. Co děláte pro štíhlý pas třeba vy? Daří se?

Napište na:

redakace@zena-in.cz

Reklama