Novinky

Kde v Česku najdete nejatraktivnější nezadané?

Známe deset měst, kde bydlí nejatraktivnější nezadaní u nás. Na základě analýzy dat mezi více než 390 tisíci vybranými členy seznamovací agentury eDarling  je městem nejatraktivnějších singles Praha, těsně následována Brnem a Ostravou. Do první desítky se však dostala i menší města jako Zlín, Opava a Nový Jičín. Nejméně atraktivní nezadaní bydlí v Benešově. Morava se šesti městy v TOP 10 porazila Čechy.

Pokud hledáte nejatraktivnější nezadané u nás, vydejte se do Prahy. V případě neúspěchu ale musíte strávit pár hodin ve vlaku a zkusit Brno, Ostravu nebo Olomouc, kterým patří následující místa žebříčku. Špatně si však nevedla ani menší moravská města. V první desítce se nachází také Zlín (6. místo), Opava (7.) a Nový Jičín (8.).

Češi si však nemusí zoufat, velice atraktivní nezadané naleznou také v Plzni (5. místo), Českých Budějovicích (9.) a Karlových Varech (10.).

sd

Překvapila menší moravská města

Přes 390 tisíc vybraných členů seznamovací agentury eDarling mělo možnost ohodnotit fyzickou atraktivitu osob, skrývající se za online profily. Dobré umístění Prahy, Brna nebo Ostravy vzhledem k jejich velikosti možná nepřekvapí, ale například do první dvacítky se dostala kromě Zlína, Opavy a Nového Jičína, také města Havířov (12. místo), Uherské Hradiště (13.) a Frýdek-Místek (14). Morava a Slezsko se šesti dobře umístěnými městy v TOP 10 porazili Čechy. Jako nejatraktivnější se ukázal Moravskoslezský kraj, který bodoval hned třikrát: Ostrava (3. místo), Opava (7.) a Nový Jičín (8.).  

Na druhé straně žebříčku se umístila města Česká Lípa (44. místo), Tábor (45.) a Benešov (46.).

V Praze najdete nejatraktivnější nezadané v centru

Za nejatraktivnějšími nezadanými v Praze musíte podle členů seznamky eDarling do centra. Platí pravidlo, že čím víc se mu vzdalujete, tím atraktivita nezadaných klesá.  Nejvíce sexy singles přitom bydlí ve starobylých uličkách Starého Města, na Novém Městě kolem Karlova náměstí či na rezidenčních Vinohradech. Centru vzdálená paneláková sídliště Hájů a Řep nebo okolí malešické spalovny obsadila poslední místa v žebříčku atraktivity nezadaných.

Zdroj: Analýza uživatelských dat vybraných 393 213 členů seznamovací agentury eDarling v Česku, 58 % mužů, 2015.

   
12.03.2015 - Redakční novinky - autor: Markéta Škaldová

Komentáře:

 1. [2] Breberka456 [*]

  to jsou tedy informace Sml80

  superkarma: 0 13.03.2015, 07:09:03
 2. avatar
  [1] Matinea [*]

  Vypadá to, že atraktivitu nezadaných a to zejména v Praze přímo úměrně ovlivňuje železobeton (panel) Sml52

  superkarma: 0 12.03.2015, 23:31:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme