Bulvár

Kde se koupe monkee?

Hezký odpočinkový den pod mrakem.

Kde se nejradši koupu? Už jsem otestovala mnohé varianty koupání a konečný závěr je tento: když se chci „smažit“, volím variantu malého vesnického koupaliště poblíž Ostravy s čisťounkou a studenou vodou, zaplatím xy Kč, ale vím, že tam můžu nechat věci ležet na ručníku a nic se mi neztratí - chybí anonymita velkoměsta. Bývá tam sice divoko, kluci skáčou rádi s velkým efektem do vody, ale na osvěžení mezi opalováním to stačí. Jsou tam i stánky s jídlem a pitím, takže smrt z hladu nehrozí, ale málokdy jsem tam tak dlouho, abych nevydržela s vlastními zásobami z domu.

Když si chci dobře zaplavat, nejlepší variantou je přehrada, v mém případě oblíbená Harta s čistou vodou a naprostým klidem uprostřed vodní pláně (což se ne vždy dá říci o břehu samém).

nm

Jen kdyby ji tak šlo přestěhovat trochu blíž a lehce zcivilizovat. Člověk si musí přivézt veškerý proviant a pití a odskočit si chodí „do přírody“. Zase   se tu neplatí za vstup ani parkovné. Prostě všechno má své pro a proti a záleží jen na mně, co v daný okamžik preferuju.

Velké aquaparky jsem taky navštívila, vyhovuje mi to na dovolené, jako zpestření  smažení se např. na pláži. Letos jsem navštívila i termálko, ale to mi přijde výhodnější v zimě, venku mráz a já se rochním v teplíčku, v létě mám radši „chladnější vody“. Pětatřicítky letošního léta trávím na vesnickém koupališťátku s vlastním odvozem (na kole) a poctivě se těším na září - na pláž. Foto je z výletu k Hartě, když zrovna nebylo na koupání.

Zdravím, monkee

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Monkee, přehrada je krásná. Zdalipak je na jejím dně taky nějaký ten soudek s biologickým materiálem? Simona

A kde se koupete vy, milé čtenářky? Pište, čeká tu na vás kniha Ireny Fuchsové s věnováním, odličovač voděodolného make-upu od Dermacolu a zhušťovač vlasů od Avonu. Adresa:

redakce@zena-in.cz

   
19.07.2010 - Blog redakce - autor: Simona Škodáková

Komentáře:

 1. avatar
  [5] ToraToraTora [*]

  monkee — #4 Dík za tip, já ráda bumbám ve vodě Sml24

  superkarma: 0 19.07.2010, 12:45:41
 2. avatar
  [4] monkee [*]

  enka1 — #1 Příště  s sebou vezmu foťák (normálně ho na koupání neberu), léto je tam nádherný.Sml22Sml36

  ToraToraTora — #2 V Německu můžu doporučit Erding u Mnichova, velká kapacita, pro dospěláky saunový ráj. Platí se el. náramkem, vyinkasujou při odchodu, takže jsme si přímo v bazénu dávali drinky. Sml59Sml59Sml59

  selinka — #3 Pošlu soukromou zprávou Sml16

  Pro Simonu: i když místní podnikatelé jsou vyhlášení, zatím se ke mně žádné zvěsti o podezřelých soudcích nedonesly. Taky tam není žádný most, ze kterýho by se přemisťovaly, a hráz je na takové "aktivity" příliš frekventovaná Sml57

  1. na komentář reaguje ToraToraTora — #5
  superkarma: 0 19.07.2010, 12:36:47
 3. avatar
  [3] selinka [*]

  Monkee,které koupaliště u Ostravy máš na mysli? Že bych tam s dětmi zašla ....

  1. na komentář reaguje monkee — #4
  superkarma: 0 19.07.2010, 12:11:45
 4. avatar
  [2] ToraToraTora [*]

  Jednou jsme byli v termálech v Německu. Zima, venku -10°C a tobogánem jsi sjela přímo do venkovního bazénu. To byla paráda Sml67

  1. na komentář reaguje monkee — #4
  superkarma: 0 19.07.2010, 12:01:08
 5. avatar
  [1] enka1 [*]

  Na tý přehradě musí být krásněSml16

  1. na komentář reaguje monkee — #4
  superkarma: 0 19.07.2010, 10:14:56

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme