Domácnost

Kde nejčastěji naleznete mikroby?

Máte doma čisto, že by se dalo jíst z podlahy? Podívejte se na vaši domácnost očima mikrobiologa a odhalte nová místa, kde s největší pravděpodobností naleznete více bakterií a virů než byste čekali.

Sanytol

Na prvních místech by se umístily ovladače, klávesnice a počítačové myši. Vždyť si povšimněte, jak obyčejný ovladač na televizi během jednoho večera putuje z ruky do ruky většiny členů domácnosti. Často na něj při úklidu zapomínáme a přece stačí jen použít například praktické Sanytol dezinfekční utěrky a setřít jeho povrch a zbavit jej tak virů, bakterií i plísní. Neobsahuje chlór, a proto nepoškozuje barvu ani povrch ošetřených předmětů.

Dalším oblíbeným místem, kde se mikrobům velmi dobře daří, jsou telefony. V některých domácnostech jsou bezkonkurenční jedničkou ve výskytu bakterií a virů. Jen si uvědomte, kolikrát za den telefon berete do ruky a bude vám to jasné. I zde spolehlivě zničí mikroby Sanytol dezinfekční utěrky.

Sanytol

Kliky, opět patří do první skupiny. Dotýkáme se jich mnohokrát denně a tím na ně přenášíme mikroby. Dalšími jsou taková spíše skrytá místa, jako je spodní hrana pracovního nebo jídelního stolu. I zde mikrobiolog téměř spolehlivě nalezne malou „zoologickou“ zahradu. Díky tomu, jak se o stůl opíráme, přenášíme na něj mikroby, které jsme si přinesli z venku. Navíc při úklidu často čistíme horní plochy, ale na hrany a zejména na spodní plochy se dostává jen občas. Ať jsou to kliky či spodní hrana stolu, snadno si s bakteriemi a viry poradíte pomocí Sanytolu univerzálního čističe ve spreji. Stačí jednoduše nastříkat a setřít a je vydezinfikováno.

Když máte doma malé děti, nezapomínejte na hračky, děti je rády půjčují, a divili byste se, kolik mikrobů se objeví po takové malé hravé návštěvě kamaráda. Sanytol univerzální čistič 2v1 v podobě aerosolu snadno nastříkáte, čistído hloubky a zároveň dezinfikuje. Lze jej použít jako čistič a dezinfekci v jednom nebo pouze jako dezinfekci již čistých ploch. Neobsahuje chlór, a proto oblíbené autíčko vašeho malého nezmění po ošetření barvu.

Sanytol

Za zmínku určitě stojí i okolí košů, nebo prostor, kam dáváte misku svému pejskovi, nebo výlevky v kuchyni či v koupelně nebo kohoutky u umyvadla. Takových míst je opravdu hodně a nemusíte být ani mikrobiolog, aby vám bylo jasné, že občas je potřeba vyhnat mikroby z naší domácnosti.

Široká škála výrobků Sanytol bez chlóru čistí i dezinfikuje. Ničí 99% bakterií, virů i plísní.

Sanytol

   
07.04.2015 - Dům a byt - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [6] Le44 [*]

  doma dezinfekce nepoužívám a ani na tom nehodlám nic měnit

  superkarma: 0 07.04.2015, 20:17:12
 2. [5] ivettaa [*]

  Sanytol ve spreji také používám

  superkarma: 0 07.04.2015, 20:06:27
 3. avatar
  [4] hubajda [*]

  u nas ovladac neputuje z ruky do ruky a jeste mame jedno plus mame je zabalene ve folii ,jinak sanytol mam a pouzivam jej moc hezky voni

  superkarma: 0 07.04.2015, 10:34:09
 4. avatar
  [3] denkas [*]

  jiti — #1To máš pravdu. Nic se nemá přehánět.

  superkarma: 0 07.04.2015, 10:08:42
 5. avatar
  [2] denkas [*]

  Tak třeba ovladač u nás neputuje z ruky do ruky. Ten má ve své péči muž Sml30 A čistim ho pravidelně. To je jasný.

  superkarma: 0 07.04.2015, 10:07:36
 6. avatar
  [1] jiti [*]

  Už zas chemizujte čistěte ať pak další penízky sypete za léky na alergie a na nemoci kvůli snížené imunitě Sml58

  1. na komentář reaguje denkas — #3
  superkarma: 0 07.04.2015, 09:06:04

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme