Zdraví

Kde může být problém?

Trpíte bezdůvodným strachem, stresem,nechutenstvím, trémou?
Pak by lékem na vaše problémy mohla být nyní již poměrně rozšířená psychoterapeutická metoda kineziologie (známá také pod názvem ONE BRAIN - jednotný mozek).

Pomocí jednoduchých svalových testů paže v ní zjišťuje vyškolený terapeut, v jakém věku, z jakého důvodu a v jakém směru došlo v těle k vnitřnímu zablokování, vytvoření nesprávných přesvědčení, které dále řídily vaše představy o sobě, životě, případně zapříčinily vaše zdravotní problémy.

Příčina to nemusela být nijak závažná a dramatická - např. maminka při vaření odbyde tříleté dítě "Nemám čas1", a jeho ukřivděná dušička odpoví intenzivním pocitem zavrženého, bezmocného, nemilovaného človíčka, opuštěného nejdražší bytostí.
Bez zkušenosti dospělého se v mrněti zrodí naprostá jistota, že nestojí druhým za pozornost.

Základ ztráty sebevědomí je na světě. Vědomí dítěte v tu chvíli "založilo kazetu" pro budoucího dospělého.
Dalšími zklamáními a odmítnutími, která jsou v životě nevyhnutelná, ji bude jen posilovat a utvrzovat až do odhalení,objasnění a odblokování spouštěcího impulzu.

Kineziolog se při své činnosti "ptá" svalů a mozek, který svalstvo řídí, odpovídá změnou jejich svalového napětí. Po zjištění jádra problému, použije kineziolog příslušné korekční techniky k obnovení energetické rovnováhy a klienta pak naučí jednoduché cviky, jimiž bude určitou dobu korekci v těle posilovat, aby pozitivní změna mohla zůstat trvalá.

Váháte-li, kterého terapeuta z nabídky např. v inzerci, zvolit, zajímejte se především, kolik kurzů One Brain již absolvoval - dobré je svěřit se do rukou člověka, který na sobě pracoval alespoň v šesti kurzech.

Zajímat se můžete i o cenu odblokování, zkušenosti a doporučení známých. V neposlední řadě můžete sami absolvovat základní dva kurzy a pomoci sobě, své rodině, známým...

Pořádány jsou často i tématické minikurzy, které vám mohou o vašich postojích a problémech v konkrétní, vybrané oblasti leccos zajímavého prozradit a nabídnout nové, zajímavé řešení.

   
28.05.2003 - Zdraví - autor: Převzatý článek

Komentáře:

 1. avatar
  [16] Ťapina [*]

  No nevím, nemám k tomu moc důvěru.

  superkarma: 0 30.11.2003, 08:29:11
 2. avatar
  [15] Dášule [*]

  Sama jsem navštěvovala kurzy, ale kineziologii dělám jen sama sobě a většinou se obracím na svého lektora /získal si moji důvěru, když mě odnaučil dělat noční nájezdy na ledničku a již několikrát mi pomohl/. Naprosto mu důvěřuji, což je nutné, protože se nesoustředím, když otázky pokládá nahlas. Prostě si k němu stoupnu a on mi potom říká, nač se mě ptal a co zjistil. Mohl by udělat cokoliv a ptát se , ale vím, že to neudělá. Kineziologie se učí mnoho let, je mnoho stupňů, teprve po 11 stupni to může jít kineziolog učit. Na západě se běžně používá třeba v případech, že na nějaký problém je více léků a je nutno vybrat ten správný. Vzdělaání kineziologa by mělo být odpovídající problému, který řeší. Pokud tak není, nepomůže. Kdysi v kurzu vyšlo jednomu účastníkovi, že na problému, který jsem právě řešila, se mnou nemůže dělat. Zjistili jsme, že je to proto, že ještě nezvládal odblokování, které si daný problém vyžadoval. Můj kineziolog se mě sice zeptá, co se asi mohlo v určité době stát, ale pomocí barometru mi řekne, jak jsem se tehdy cítila. A to je velmi důležité. A odblokuje mě i když neví, co se stalo. Zjišťujte si, který stupeň vaši kin. absolvovali. Někdo to dělá jen pro peníze nebo aby se ukázal a nepřizná, že na něco nemá. Pro ženy ze Zlína a okolí odpovím na vzkazech a dám telefon na svého kineziologa.

  superkarma: 0 13.06.2003, 10:44:16
 3. avatar
  [12] Silveig [*]

  http://www.onebrain.cz/

  superkarma: 0 28.05.2003, 17:18:39
 4. avatar
  [11] Silveig [*]

  je to naprd...ale pro zvědavé http://onebrain.cz

  superkarma: 0 28.05.2003, 17:18:13
 5. avatar
  [10] Minda [*]

  superkarma: 0 28.05.2003, 16:05:28
 6. [9] Zuzanicka [*]

  superkarma: 0 28.05.2003, 14:17:05
 7. avatar
  [8] Irena1 [*]

  Já byla u hodně zkušené kynez. První návštěva super, byla jsem v šoku z toho, jak to funguje. OVšem s druhým problémem (asi po půl roce) mi nepomohla ani trošku - vyhozené peníze.
  A co se Silvamethody týče, kdysi jsem to praktikovala a musím říct, že SUPER. Ale doporučuji jen jedincům, kteří nesklouznou k vymývání mozků.

  superkarma: 0 28.05.2003, 13:59:20
 8. avatar
  [6] Gedžitka [*]

  Taky bych celkem měla zájem o kontakt někde u nás, nebo abych si mohla něco přečíst, taky kolik to stojí a tak.

  superkarma: 0 28.05.2003, 12:21:32
 9. avatar
  [5] kytička [*]

  touto metodou se da odstranit i dizleksie,disgrafie ,geny ktere si neseme do zivota z predku.
  Moje ma kycle taky z genu..od nejake prapra z 3generace...
  Andreak..vetsinou se informace ziskavaji besedou nebo primo navstevou,ale pokusim se sehnat neco blizsiho...

  superkarma: 0 28.05.2003, 09:56:50
 10. [3] mzdena [*]

  Všem, kdo mají podobné problémy, případně problémy zdravotní typu migréna, nervozita, koktání a podobně doporučuji navštívit následující webové stránky:
  www:silvamethod.cz
  Sami se naučíte ovládat svoji podvědomí a uvidíte jak rychle zkvalitníte svůj život.
  Mluví ze mne zkušenost!!!
  Všechno dokážete změnit sami!!!
  Zdraví

  Zdena

  superkarma: 0 28.05.2003, 07:50:25
 11. avatar
  [2] kytička [*]

  Sama kineziologii navstevuji amusim rict, ze mi to pomaha..neda se to ovlivnit...neboli to a je to posilujici ..muzu jen doporucit tem co vahaji se s touto metodou seznamit..treba pomuze i vam..je to lepsi nez psycholog co vas vyslechne, tady se da pricina odstranit..
  Navstivte vsak opravdu ODBORNIKA..ne kazdy vam muze pomoci..

  superkarma: 0 28.05.2003, 00:11:43
 12. avatar
  [1] Lucylle [*]

  Ja trpim nadmernym CHUTENSTVIM

  superkarma: 0 28.05.2003, 00:06:33

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme