Lidé jsou různí, někteří už neví, co by roupama, a tak vymýšlí ledacos. Třeba takové věštení ze zadní části lidského těla. No ano, věštění z pr... To je prosím pěkně rumpologie.

matkaPrůkopnicí této pseudovědecké metody je Jackie Stalloneová, dle vlastního mínění astroložka, ale také matka slavné hvězdy akčních trháků, Sylvestra Stalloneho.
(kdoví, jestli mu už jako malinkému jeho slávu také vyvěštila :))
Jackie tvrdí, že rumpologie byla praktikována už ve starověkém Babylonu, v Indii a také ve starověkém Řecku, a trvá na jejím obnovení.
Podle Stalloneové představuje levá a pravá půlka zadní části člověka lidskou minulost, tedy spíše budoucnost, a „mezera mezi půlkami“ koresponduje s rozdělením hemisfér lidského mozku.

Podle jiného „astrologa - rumpologa“, slepého německého jasnovidce Ulfa Bucka, značí svalnaté pozadí ve tvaru jablka někoho, kdo je charismatický, dynamický, velmi sebejistý a často kreativní. Osobu, která si užívá života.
Pozadí ve tvaru hrušky značí osobnost velmi ustálenou, trpělivou a držící se při zemi.
Britský rumpolog Sam Amos zase tvrdí, že kulaté pozadí značí osobnost, která je otevřená, veselá a optimistická.
Oproti tomu ploché pozadí naznačuje osobnost spíše domýšlivou, negativní a smutnou.

To je sice zajímavá teorie, něco na tom bude (šupky dupky k zrcadlu a mrkněte se, jaká jste :)), nicméně stále nám to nic nevypovídá o naší budoucnosti. Rozhodující je prý uspořádání čar, dolíčků a záhybů obou půlek.
Ale... zítra máme Silvestra (až na i - y náhodná shoda se jménem syna této „průkopnice“).
Že by nějaké znamení?
Tak až budete se svým partnerem patřičně rozjaření, zkuste si tu budoucnost vyvěštit sami. :)
Přesné postupy Jackie Stalloneová beztak „zatím“ nezveřejnila.

foto: isifa.com

Přečtěte si také:

Reklama