První noční editace, pusťme se do toho zostra. Povídejme si dnes v noci o tom, kde jsou naše meze, kam jsme až ochotni zajít a zda je někdy překročíme. A co je ten hnací motor, který nás donutí udělat věci, nad kterými pak kroutíme hlavou. Kdyby byl chtíč žena, nosil by černou kůži, vysoké podpatky a bičoval nás, jen bychom se trochu zapomněli…

Kdyby byl chtíč žena, měl by rty od krve a hrdelní smích, který by uměl pohnout celými kontinenty. Touha, palčivá touha zaslepuje. Ne jako něžná láska, která oči převáže hedvábným šátkem. Chtíč oči vypálí tak hluboko, že nezbudou slzné kanálky, kterými bychom si mohli ulevit, až opadne.

V dnešním vydání naleznete článek o chtíči, o touze i o zdrženlivosti. Přečtěte si jej a napište mi dnes večer, jestli se vám stalo něco podobného. Nebo máte vůli tak silnou, že jste chtíči nepodlehla? Ale no tak… Odhalte svoje tajemství. Podlehne každý a nepomůže ani to, že se vzpomínku snažíte zahnat tak hluboko do mysli, že už sama skoro nevíte, zda je to pravda či sen.

Jenže je tam to skoro! Stalo se to. Ale co? Podlehla jste kouzlu osobnosti? Kouzlu okamžiku? Kouzlu léta? Nebo to bylo kouzlo zajímavého dárku, který ve vás rozpustil vaše zábrany a vy jste se nechala ovládnout chtíčem? Podlehla jste někomu, kdo není vašim partnerem? Čeho jste schopna? Nejste přece holubičky (i když i to jsou pěkné potvůrky)! Jste ženy, které jsou proslulé svými emocemi!

A nejste to vy, kdo vyvolává chtíč u mužů? Nestačí vám jediné gesto, pohození vlasy, povyhrnutí sukně, někdy pouhopouhé gesto, aby se začaly dít věci? Kam je ale necháte zajít? Jste schopna odhodit zábrany a vrhnout se do rozbouřeného oceánu i za cenu, že si rozmažete oční stíny? Jste schopná odhodit nánosy naší křesťansko-židovské civilizace a být Ženou spojenou s bohyní Země? Dokážete dát svému tělu to, co chce?

Většina z vás ano. A já o tom chci dnes v noci slyšet.
Kam až jste kdy zašla? A udělala byste to znovu?
Nebo litujete, že jste se zalekla sebe sama a propásla příležitost?
Co na vás zaručeně platí? Co vám „sundá podprsenku“?

Bude tma a nikdo neuvidí, jak se červenáte!
Napište mi svoje tajemství o horečkách žhavých nocí!
redakce@zena-in.cz

Reklama