Čtenářka datura zavzpomínala na historku z práce, kterak po nákupech nahlásila na policii ukradenou peněženku. Děkuji daturo za Váš příběh. Ten pocit po tom, kdy ztracenou věc najdu, dobře znám!

Dobrý den,
 
 roztržitost je v některých případech dokonce i roztomilá. Viz některé filmy pro pamětníky. V životě to bývá vtipné, jen když se to přihodí někomu jinému.
 
 Kdysi jsem pracovala ve firmě, kde byla dvouhodinová polední přestávka. Většinou jsem si došla nakoupit a nákup dala domů, abych měla odpoledne o starost míň. A protože kolegyně měla ráda růže, spojily jsme nákupy s návštěvou naší zahrady.

 Takže jsme proběhly obchody, doma jsem nákup dala do ledničky, natrhaly jsme  růže a šly zpátky do práce.Odpoledne jsem se stavila v trafice pro časopis, chci  platit a peněženka nikde. Poslední stopa byla z poledního nakupování.

V duchu  jsem si přehrávala, jak mi ji někdo tahá z kabelky. A to jsem v ní měla kromě  peněz ještě všechny doklady. Okamžitě jsem to šla nahlásit na policii a v duchu  už se viděla jako bílý kúň v nějakém óbr maléru.
 
 Manželovi jsem ani neměla odvohu to říct, ale stejně musel slyšet tu ránu. To  když jsem peněženku našla v lednici mezi balíčky z nákupu . Šla jsem zastavit  pátrání na policii, ale kde jsem ji našla, to jsem si raději nechala pro sebe,  nemusejí vědět všechno.
 
 Zdraví datura
 
 PS: teď už tomu neříkám roztržitost, ale Alzheimmer.
Text nebyl redakčně upraven


Téma dne na zítra je ROZTRŽITOST

  • Jste někdy roztržitá?
  • Nebo nějaký člen rodiny, nebo známý?
  • Máte s roztržitým člověkem nějakou veselou, či dramatickou historku?
  • Taky vám pořád někdo něco bere z ruky a schovává to na ta nejprapodivnější místa?
  • Taky vám ostatní tvrdí, že byste něco měla vědět, znát a přitom si vymýšlejí?
  • Taky se divíte, proč se vás ptají na takové nesmysly?
  • A taky jste si jistá, že to, za co vám nadávají, vám nikdy předtím nezakázali?

Tak vítejte do klubu a napište nám o tom na redakční e-mail:

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás odměním krásnou kyticí. Už se těším na vaše příspěvky! Tak krásný den!

Reklama