Domácnost

Každý z účastníků Gigaset Campus může vyhrát víkend na závodech Formule 1

Gigaset spouští online tréninkový program pro prodejce

Prodej nových vysoce výkonných telefonů a telefonních systémů klade na maloobchodníky vysoké požadavky na znalosti. Společnost Gigaset proto reaguje online školicím programem na extranetu s názvem Gigaset Campus. Každý maloobchodní partner, který se soutěže zúčastní, může vedle zvýšení svých znalostí také vyhrát mnoho cen. Hlavní výhrou je víkend na závodech Formule 1 v Abú Dhabí.

Vedle vzdělávacích modulů nabízí online školící nástroj „Gigaset Campus“ atraktivní soutěž s názvem „Školte se & vyhrajte.“ Nástroj „Gigaset Campus“ obsahuje rychlou, bezplatnou a intuitivní řadu školení přes extranet. Umožňuje tak zvýšení kvalifikace a zlepšení znalostí v oblasti poradenství. Hlavní výhodou školících modulů v Gigaset Campus je uživatelská přívětivost, online dostupnost pak šetří čas.  

Školení se skládá z jednotlivých modulů, které si účastníci mohou zvolit podle potřeby. Každá školicí jednotka je jasně prezentována a její absolvování trvá jen pár minut. Pokud si to účastníci přejí, mohou si pak v malém testu zkontrolovat, zda všemu porozuměli.

Společnost Gigaset připravila i motivaci v podobě soutěže „Školte se & vyhrajte,“ která začíná v březnu. Účastníci mají šanci vyhrát víkendový pobyt (včetně tří přenocování) na Velké ceně F1 Abú Dhabí v listopadu letošního roku. Na možnost vyhrát má vliv i počet absolvovaných kurzů . Čím více jich účastník dokončí, tím vyšší je jeho šance vyhrát hlavní cenu. Maloobchodníci se mohou těšit i na další zajímavé aktivity a atraktivní ceny v kampani, která potrvá od března až do srpna 2012. Více informací najdou účastníci na extranetu Gigaset http://extranet.gigaset.com.

Nástroj „Gigaset Campus“ představuje nejmodernější kvalifikační platformu pro maloobchodní partnery v oblasti telefonů – portál, který je neustále aktualizován a zlepšován. Platforma zlepšuje znalosti a pomáhá maloobchodníkům lépe radit zákazníkům. V přípravě je i mobilní verze platformy a školicí kurz tak bude možné absolvovat i skrze mobilní zařízení.

campus

   
20.04.2012 - Technika - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [2] arminka [*]

  Sml16 ani mi to moc neoslovuje  Sml23

  superkarma: 0 15.11.2012, 23:36:32
 2. avatar
  [1] xx-b [*]

  formuli 1 moc nemusím Sml23 je hrozné se dívat na ty šílené havárky Sml15

  superkarma: 0 07.11.2012, 14:47:55

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme