Novinky

Každý knír se počítá!

Jako každý rok i letos přinese listopad akci Movember, charitativní kampaň zaměřenou na osvětu a prevenci rakoviny u mužů. Muži po celém světě si nechávají narůst knír, aby dali najevo, že jsou si vědomi závažnosti problému, odpovědnosti za své zdraví, a aby řekli „ano“ aktivní péči o své tělo. Přidejte se také a koupí produktu podpořte dobrou věc i Vy!

Když jste zdraví, cítíte se ve své kůži pohodlně.

K celosvětové listopadové výzvě Movember se už podruhé připojuje také Dove Men +Care. Stejně jako organizátoři výzvy věříme, že máloco ovlivňuje každodenní život člověka víc, než právě zdraví, a že je potřeba o ně dobře pečovat. Moderní, zodpovědný muž se totiž věnuje svému pracovnímu i osobnímu životu naplno. Nasazení v práci, vášeň pro koníčky, být oporou rodiny a přátel – to vše vyžaduje celého muže. Dove Men +Care se ztotožňuje s hodnotami kampaně Movember, protože bez péče o sebe není zdraví.

knir

Akci můžete jednoduše podpořit i vy, a to nejen prostřednictvím registrace na oficiální webové stránce Movember (https://cz.movember.com/) a přispěním libovolné částky, ale i pouhým nákupem vašeho oblíbeného produktu Dove Men +Care. Část zisku z prodeje této pečující řady pro muže během měsíce listopadu půjde prostřednictvím sbírky Movember na konto českého nadačního fondu Muži proti rakovině.

Více informací o produktech, jejichž koupí v listopadu můžete podpořit charitativní projekt Movember najdete na stránkách www.dove.cz

Vybrat si můžete z celé řady sprchových gelů na tělo a obličej, deodorantů či tuhých antiperspirantů, včetně dvou letošních novinek: Dove Men+Care Hydration Balance, sprchového gelu s jedinečnou technologií Micromoisture, která uzamyká přirozenou vláhu v pokožce, a Dove Men+Care Sensitive Shield, sprchového gelu s hypoalergenním složením vhodným pro citlivou pokožku. Doporučená cena: 72,90 Kč (250 ml) a 99,90 Kč (400 ml).

   
11.11.2015 - Redakční novinky - autor: Kristina Vodičková

Komentáře:

 1. [6] bobani [*]

  Správný práskací knír má tanečník Marek Zelinka Sml30

  superkarma: 0 11.11.2015, 19:00:38
 2. [5] anina4 [*]

  náš starší syn si už a si 3 roky zpětně nechává vždy v listopadu narůst knír, to od něho jsem toto dověděla

  superkarma: 0 11.11.2015, 17:40:14
 3. avatar
  [4] gerda [*]

  Rikina — #3Myslím, že poslední, u koho se mi zamlouval, byl Clark Gable v roli Rhetta Butlera. K němu to jaksi pasovalo a v té době to bylo i běžné, přirozené. Dnes ten knír pánové neumí nosit. To není jen nechat si to narůst, to chce vyladit celou figuru! A né si k tomu vzít orvané kalhoty, špinavé boty a dělat hipstera s fousamaSml57

  superkarma: 0 11.11.2015, 13:44:06
 4. [3] Rikina [*]

  Je to stejné jako s těmi fialovými světly - kdo neví, proč se to děje, s vysokou pravděpodobností se nad tím ani nezamyslí, natož aby to šel zkoumat a vyptávat se. Po pravdě jsem si dosud nevšimla žádného zvýšeného výskytu knírů, a to je jen dobře, protože knír 99% mužů nesluší. Sml80

  1. na komentář reaguje gerda — #4
  superkarma: 2 11.11.2015, 12:59:36
 5. avatar
  [2] gerda [*]

  Takže reklama na Dove?Sml58 Nijak nechápu potřebu některých lidí tímto způsobem zachraňovat lidstvo. Stejně fůra kolemjdoucích nebude vědět, proč to pod nosem majíSml80 Barbudos se kdysi neholili z politických důvodů. Vidím, že ani půl století nestačilo k tomu, aby se našle nějaká jiná cesta, než kolem vlastní hlavy. Radši osvěta - třeba na plakátovací ploše, billboardech a tak...tomu rozumí každý.

  superkarma: 1 11.11.2015, 12:16:20
 6. [1] bobani [*]

  další užitečná akce Sml67

  superkarma: 0 11.11.2015, 11:28:03

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme