píše ve svém příspěvku další vášnivá sběratelka náušnic, naše čtenářka s nickem Malinke-kote. Posílá vám obrázek k nahlédnutí. Podle čeho náušnice vybírá a jaké má nejraději, to už se dočtete v příspěvku

Přeji všem pěkný i když deštivý den, dnešní téma mě hodně zaujalo, protože jsem vášnivá sběratelka naušnic a tak jsem se rozhodla přispět krátkým příspěvkem. Už jako malé děti nám naši nechali propíchnout uši. Dokonce si pamatuji i svoje úplně první naušničky, které my naši schovávali pěkných pár let. Byly to klipsny s červeným kamínkem. Já osobně neměla žádné problémy, ale zato sestra ano. Nesměla vůbec stříbrné naušnice, pouze zlaté. Mojí mamce zase naušnice vadily jakékoliv, takže si dirky nechala zarůst a naušnice žádné nenosí. Moje mamka také propíchnuté uši od mala neměla. Až v pozdějším věku, kdy jí je propichával její mladší bratr. Jednou nám to vyprávěla a nebylo to nic moc příjemného.

Já i moje sestra v dnešní době nosíme převážně pouze bižuterii. Ze začátku jsme se bály, že nám budou vadit a nesneseme je. Ale postupem času jsme neustále rozšiřovaly naší sbírku a rozšiřujeme nadále. Jak vlezeme do nějakého obchoďáku, kde mají spousty naušnic, tak prohlížíme a vybíráme. Vždy odejdeme alespoň s jedným párem naušnic. Mám pouze jedny zlaté a jedny stříbrné naušnice, které moc nenosím. Jenom sem tam. Jinak před spaním rozhodně naušnice sundavám. Nedokážu s nimi spát. Jo když jsem nosila jako dítě zlaté naušnice tak jsem s nimi bez problému spala, ale s bižuterií to moc nejde.

Nenosím jen náušnice, které mají špunty, ale také stále nosím i ty klipsnové. Záleží jak moc se mně líbí. Zrovna nedávno jsem sháněla žluté naušnice, aby se mě hodily k novému tričku a sehnala jsem pouze na klipsnu. Každý den musím mít jiné naušnice, záleží na náladě a také na tom, co mám na sobě, aby to hezky ladilo.

A co se týká naušnic u mužů, tak musím říct, že mně osobně se to nelíbí. Někteří to s těmi naušnicemi dost přehání. Já jsem ráda za to, že můj manžel naušnice nenosí a ani o tom neuvažuje. Jemu osobně se to také nelíbí a ani se nedivím. Každý má ale jiný názor.

Zasílám vám svou aktuální fotku, kterou jsem vyfotila jenom pro vás. Neboť jednou už tady takové podobné téma bylo a tak je hloupé zasílat starší fotku, kde dost nových naušnic chybí.

kote

Ani nevím, zda jsem posbírala úplně všechny, ale napočítala jsem jich přesně 80 párů naušnic :-)

Užijte si dnešní zamračený a chladný den

malinke-kote

Milá malinke-kote, díky za příspěvek a aktuální fotku vaší sbírky.

Text nebyl redakčně upraven  

Reklama