„Je sex nemravný? Jen dělá-li se pořádně.“ Tvrdí Woody Allen a má sakra pravdu. My jsme se dnes proto rozhodli pro pokračování článku, kde jsme si ukázali sedm sexuálních poloh pro každý den v týdnu. Nyní však zvedneme laťku o něco výše a dáme si trochu náročnější polohy. Když se to tak vezme, máme pro vás návod na takové malé každodenní fitko přímo u vás v ložnici, není nad to, spojit příjemné s užitečným.

Pondělí

sd
Při pohledu na tento obrázek by si někdo mohlo pomyslet, že se o nic náročného nejedná, ale chyba. Vyzkoušejte tuto polohu a poznáte samy. Jedná se o náznak dřepů. Kromě hezké chvilky s partnerem navíc formujete zadeček a nohy. Jen abyste se druhý den nedivila, že nemůžete vyjít schody.

Úterý

s

Tolik oblíbená „šedesátdevítka“, jen tak trochu jinak. Tato poloha není nic pro ty z vás, které špatně zvládají pouťové atrakce, kdy jste hlavou dolu. Ovšem tato prodloužená jízda by se vám i mohla konečně líbit. :-)

Středa

sd

Při středě neuškodí malá lekce jógy. Zde je veškerá práce na vaší drahé polovičce, ovšem ani vy nejste moc ušetřena, protože být delší dobu v tureckém sedu není taky nic jednoduchého. Druhý den opět můžete při chůzi trošku trpět, ale příjemně.

Čtvrtek

sd
Když na to tak koukáme, dá se říct, že tento týden si dáváme takovou sexuální posilovnu. Při této poloze opět zapojujete svaly, tentokrát celého tělo, což je paráda, zvláště pro ty, co nestíhají klasické fitko. Při opakování budete za pár týdnů samý sval a šlacha. Až se vás někdo bude ptát, komu vděčíte za nádherně vysportovanou postavu, dejte mu na tento článek odkaz a pochopí. :-)


Pátek

sd
Ještě jsme pořádně neprotáhly ruce, tak vzhůru na to. Poloha na obrázku je k tomu přímo stvořená.

Sobota

sd

Tentokrát je mnohem více námahy na partnerovi, ovšem za tohle mu (to) jistě bude stát. :-)

Cudnost: nejhorší sexuální perverze.
Aldous Leonard Huxley

Neděle

sd
Zdroj foto:Profimedia.cz

Celý týden jste dřela jako kůň, takže si zasloužíte chvilku odpočinku. Při variantě této „šedesátdevítky“ je důležité správné vyměření, ovšem trocha smíchu u sexu taky neškodí. Ještě malé doporučení, až otevřete oči, nelekněte se, budete mít totiž opravdu „parádní“ výhled.

Čtěte také:

Reklama