Jak říká Woody Allen: „Sex bez lásky je jen prázdný prožitek. Ale co se týče prázdných prožitků, patří k nejlepším.“ Proto si jej neodpírejte, naopak, dopřávejte si ho každý den, co to jen půjde. A jelikož stereotyp bývá nejhorší, tak my pro vás máme takový malý harmonogram, jaké polohy byste od pondělí do neděle měla vyzkoušet. Uvidíte, že vaši kreativitu partner jistě ocení. Tak vezměte iniciativu do svých rukou a ukažte, že stále ve vás ta tygřice ještě dřímá.

Pondělí

sd

Po odpočinkové neděli, zde máme pondělí. Jsme plní sil z víkendu, a proto si můžeme dopřát nějakou peprnou domácí divočinku. Udělejte protějšku světové pomyšlení, třeba s touto polohou. Zdá se být trochu krkolomná, ale věřte, že nic těžkého to opravdu není, ale pro sichr si raději zaplaťte úrazové pojištění :-).

Úterý

sd

Sex v posteli je sice sázkou na jistotu, ale vyzkoušejte i jiný nábytek ve vaší domácnosti. Takový gauč není také od věci, viz poloha na obrázku. Má mnoho variant, ale tato, kdy máte nohy pokrčené a u sebe je pro partnera asi ta nejpříjemnější a zaručenou cestou až na samotný vrchol :-).

Středa

ds

Všichni dobře víme, co se váže k tomuto dni. Však pojměte středu se vší parádou a vyzkoušejte něco nového. Tato poloha je sice trošku komická, lehce náročná, ale jistě o to více příjemná. Navíc spojíte příjemné s užitečným, máte to místo hodiny jógy, na kterou jste tento týden neměla čas.

Když nejde o sex, nejde o nic.
Jan Werich

Čtvrtek

sd

Čtvrtek je malý pátek a většina z nás již bývá trochu unavena z toho týdenního kolotoče. Vždy nemusíte v posteli předvádět psí kusy jako vystřižené z filmu pro dospělé. Klidně si dopřejte odpočinkové číslo, kdy vy budete na zádech, hodíte nožku na partnerovo rameno a budete se oddávat přejemné prožitku, který nabízí tato poloha. Pokud však chcete něco „echt“ nemějte zavřené oči, ale koukejte upřímně do očí svého protějšku, zaručujeme, že to velmi, ale velmi ocení.

Pátek

sd

Poloha na koníčka je dosti populární, ale tu jste již vyzkoušela určitě několikrát. Zkuste ji proto trochu pozměnit. Váš přítel může sice protestovat ohledně (lehké) fyzické náročnosti, ale jakmile jeho oči spočinou na vaší propnuté šíji a zadečku, jistě už bude bez řečí a vy budete na koni :-).

Sobota

sd

Klasika, kterou nic nezkazíte. Poloha ze zedu je stálicí v ložnicích a jak se říká, v jednoduchosti je krása.

Neděle

sd

Zdroj foto: Profimedia.cz

Neděle je od slova nic nedělání, a tak vaše sexuální hrátky pojměte taky tak. Teda dělejte, ale zlehka, nepouštějte se do velkých akcí. Navíc, pokud jste měli náročný víkend, jistě tuto polohu oceníte. Jen je dost možné, že u ní usnete, už dle obrázku se tváří celkem unaveně. To však nevadí, alespoň nasbíráte síly do nového týdne a opět to můžete rozbalit na plné obrátky. :-)

Čtěte také:

Reklama