Tenhle nápis na výloze jedné smíchovské „putyky“ mě doslova praštil do očí. Cože? Viděla jsem dobře? Dole bez? Co to má znamenat? To tam běhají servírky bez sukní, bez kalhot, nebo dokonce kalhotek? Co ti majitelé hospod neudělají pro zvýšení zisku?

bez

Na „lákačky“ typu obsluha nahoře bez už jsme si trochu zvykli, ale jak je vidět, majitelé hospod jdou ještě dál (nebo níž?) a zvolili těžší kalibr. Jenomže není to už trochu moc? Podle mě ani „kozy ven“ moc netáhnou  a nejsou zárukou, že do hospody přijde víc lidí. Ptala jsem se na názor svých známých a přátel z mužských řad. Jak na ně působí hospoda s nabídkou: „Každou středu obsluha nahoře bez“? Ovlivňuje to jejich rozhodnutí do takové hospody vstoupit, nebo to má spíš opačný efekt? Dostalo se mi takřka jednohlasné odpovědi.

„Nemáme to zapotřebí, to je „zábava“ pro staré notoriky, co do sebe lámou jedno pivo za druhým a mají to v hlavě vypatlaný.“ Doufám, že to neřekli jen proto, abych si o nich nemyslela, že jsou „chlípní hnusníci“.

Jednou se nám stalo, že jsme si nic netušíce usedli do hospody a najednou se zpoza závěsu „vyprsila“ servírka  s holými ňadry. Bylo mi trapně. Za ni i za sebe a nejraději bych se vypařila. Ale měli jsme hlad a objednáno, takže jsem musela tu „vymoženost“ přežít. Jen tak nenápadně jsem se rozhlédla po mužích sedících okolo. Nikdo na ni nezíral, spíš uhýbal očima, když se naklonila nad stůl a položila na něj objednané půllitry.

Takže „prsatice“ netáhnou a je potřeba hledat nové vějičky. Obsluha dole bez má být jednou z nich. Prý se jedná o obsluhu „na ostro“. Okamžitě se mi vybavila scénka z filmu „Muži v naději“, v níž si lepá krasavice sváže vlasy svými kalhotkami a chlapi se snaží nakouknout pod její minišaty.

Už vidím těch spadlých pivních tácků, zapalovačů či účtenek, aby si host - prasák přišel na své...

Reklama