Novinky

Každé ráno mi nosí snídani do postele

A dělá to sám od sebe. Přesto je pár věcí, které na partnerovi už po ročním chození čtenářka 13042000změnila. Příčinou změn je hlavně společná záliba v tanci.

Chtěla byste chlapa, který vám bude nosit snídani do postele? Čtenářka 13042000 ho našla!


Milá redakce, milé čtenářky,

na změnách svého partnera teprve pracuji, přeci jen jsme spolu krátce - 1 rok :-). To je pro změny velmi málo času. Ne, že bych se ho snažila změnit nějak radikálně, to ne, jsem ráda, že je takový jaký je, ale jen některé maličkosti. Přesto už jsem pár úspěchů zaznamenala. :-)

Protože, nám oběma šel tanec, tak nějak povrchně a z tanečních jsme toho spoustu pozapomínali, samozřejmě každý něco jiného, tak jsme se přihlásili do tanečních pro dospělé. Původně proto, abychom se spolu tzv. stancovali. Nyní už chodíme do pokračovacích kurzů a tanci jsme propadli oba. Zrovna dneska jdeme opět tančit. Můj přítel se při tanci extrémně potí a tak jsem ho naučila nosit pod košili funkční tílko, takže nemusím košili po příchodu domů ždímat a sako dávat do čistírny téměř nepřetržitě.

Jako další úspěch, považuji to, že jsem ho naučila holit si podpaží, nebo alespoň nůžkami zastřihávat. Právě kvůli tanci. Když se potí, alespoň to není tolik cítit.

Jako další úspěch bych si dovolila zmínit to, že jsem ho naučila používat DENNĚ voňavku i kuličku. V případě, že pak večer ještě někam jdeme, tak už se automaticky chodí převonět sám. I umyvadlo už po sobě umývá, když si čistí zuby, ale to se mu zdaleka nedaří ještě tak často, jak by mělo. Třeba se to časem spraví.

Občas uvaří, dokonce velmi dobře a snaží se i uklidit kuchyň, nádobí do myčky naskládá, to není problém, stejně je ho schopný i vyndat, ale uklidit po sobě pracovní plochu, to už problém je, ta zůstane vždy špinavá. No, mám co zlepšovat, ale máme na to celý život, tak snad se to povede. :-)

Na druhou stranu, každé ráno mi nosí snídani do postele. Je to moc milé a je to moc hezký rituál.

Pěkný víkend všem,

13042000

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturu.

Téma dne 15.11.2013: Maličkosti, které jste na něm změnila

 • Co se vám podařilo na vašem partnerovi změnit?

Své příspěvky k tomuto tématu zaměřené na detail (tedy hlavně na maličkosti) mi posílejte v pátek 15.11.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce. Jedna autorka příspěvku obdrží od redakce krásný dárek pro něj: Toaletní voda Ermenegildo Zegna Uomo v hodnotě lehce přes 1600 Kč. Její příspěvek ale musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Zasílejte je na e-mailovou adresu:

uomo

   
15.11.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Matinea [*]

  risina — #2 Myslím si, že on až takové čunče nebyl, to by asi o něj ani nezavadila. Z příběhu mi přijde že stojí partnerovi stále za zadkem a případně má i nůžky v ruce.

  Mně osobně ke štěstí stačí vychovávat po této stránce synka, manžela už jsem převzala "do péče" celkem hotového Sml30.

  superkarma: 0 16.11.2013, 13:32:21
 2. avatar
  [2] risina [*]

  Matinea — #1 Myslím, že zákaldní hygienické návyky by měl mít každý a uklízet po sosbě taky - a pokud se to člověk nenaučí sám, je dobře, když to dělá pod vlivem partnera.

  1. na komentář reaguje Matinea — #3
  superkarma: 1 16.11.2013, 09:47:39
 3. avatar
  [1] Matinea [*]

  Chudák chlap Sml15...po roce skáče jak panička pískne

  1. na komentář reaguje risina — #2
  superkarma: 0 16.11.2013, 00:11:36

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme