Další příspěvek nám poslala čtenářka Tana M. Můžete si přečíst, že chodí ráda do práce, a proto má ráda i pondělí.

Moc Vám přeju, milá Tano M., abyste dál měla práci, která vás těší. A hodně úspěchů v kurzech! Děkuju za příspěvek a přeju krásné pondělí.


Dobrý den milé ženy in.cz

Každé pondělí mám moc ráda, už jen proto, že se těším do práce. Možná to někomu připadne jako hodně dobrý vtip, ale já se do práce těším. Opravdu a skutečně. Těším se na lidi, na své kolegyně, kolegu. Práci kterou dělám si moc vážím. Už jenom proto, že když jsem byla nějakou dobru bez práce, přemýšlela jsem jaké je to hezké jít do práce, dělat práci která Vás baví, naučit se nové věci, vzdělávat se.

V práci jsem se přihlásila na 4 nové počítačové kurzy. 2 už mám za sebou a jeden kurz „PP 5“ a „Linux“ mě čeká v prosinci 2013.

Sobota není můj oblíbený den. Dělám v domácnosti kuchařku na plný úvazek. A zadarmo. Pro manžela musím vařit dia, pro vnučku vegetariánskou a pro mámu pokud přijde žlučníkovou dietu.

Neděle je můj hezký a krásný den. Snažím se věnovat sama sebe, hodně si čtu, jdu na procházku s vnučkou do přírody, nebo něco hezkého vytváříme jako naposledy o víkendu. Vnučka udělala sama dle návodu ruční papír, i když kuchyňka byla zaplácaná lepkavou hmotou až ke stropu.

Udělejte si každý den krásný.

den

Tana M.

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Který den v týdnu máte nejradši?

  • Máte rády pondělí?
  • Je nějaký den, který nesnášíte?
  • Co si myslíte o pátku?
  • Co pro vás znamená víkend?
  • Máte nějaké pěkné příhody, které se týkají dnů?

Prosím, příspěvky už neposílejte. Za chvíli jedna z vás získá knížku Chatrč (WM. Paul Young, nakl. Knižní klub).

kni

Reklama