Magie

Každá z nás je čarodějka. Na Ž-I se rozrůstáme!

Dámy, které absolvovaly školu Tarotu loni, jsou dnes hotové a vykládají samy. Co by měly vědět a umět, jsem je naučila. Melánie, Nehodička a další jsou dnes „čarodějky samostatné“. A přibývají další. Teď je jich pět z vašich řad. Jsou báječné stejně jako ty před nimi.

t

Každá žena je založením bytosti čarodějka. Přesvědčuji se o téhle staré pravdě s každou žákyňkou, která je později s přehledem schopna vyndat karty a vyložit mi podle toho, co se dílem se mnou, ale hlavně svou vlastní zásluhou a přirozeným talentem naučila.

Škola Tarotu není o nějakém suchopárném vtloukání informací do hlavy, ale myslím, že jen asistuji u něčeho, co je těmto ženám naprosto přirozené. Vlastně je to zábavná hra, při které poznávají svoje vlastní schopnosti a nadání a nenásilně se přesvědčí, jak široký potenciál je v každé z nich.

Co nejvíc baví mě, je, že JE to baví!

A hlavně člověk vidí, jak je každá žena úplně jiná a jak už teď přistupuje každá k magii zcela jinak, hodně v závislosti na svém znamení.

Na tomto kurzu mám

Jednu kovanou Štířici, jednu rozkošnou Vodnářku s úchvatným literárním talentem, jednu veselou Lvici, Panenku, která je zárukou, že pokud na něco zapomenu, ona to má rozhodně napsané (i dvakrát) :-)) a Račici, která mezi nás pokaždé vnese onu vodní něhu a tolik potřebnou Lunu.

Když to shrnu, sedí každou sobotu od čtyř hodin u jednoho stolu: Dvě Slunce (jsem také ve Lvu), Merkur, Luna, Pluto, Uran a Saturn (Vodnáři vládnou dvě planety). Je to přímo astrologický koncert energií a je to nesmírně veselé.

Dámy jsou báječné!

O čem to je?

Předně o základech astrologie, která je pro Thovtův Tarot potřeba, základech hebrejských znaků, obecných pravidel magie a hodně o samotné energii Tarotu.

Tu dámy nasály hned zkraje, když každou kartu velké arkány musely nosit jeden den a jednu noc na vlastním těle. Zatímco předešlý kurz ji nosil v podprsence, současné žákyňky přišly na to, že méně vytvarované karty pak mají, když je nosí na zadnici. Myslím, že je to bavilo. Tahle procedura byla nutná, protože Tarot je velice silný a nejlépe energii každé karty poznaly, když s ní celý den byly.

Na každou působí každá karta jinak.

Logicky, protože každá z žen je jiná. Díky tomu znají, jak ta která karta působí právě na ni, a jednou jim to při výkladech hodně pomůže. Nakonec to samy uznaly, když jsme si vyprávěly, jak je člověk dvaadvacet dní parádně schizofrenní a den ze dne úplně jiný. Karta totiž ovlivní jejich chování i pocity. A hodně.

Teprve až karty odnosily, jsme si o nich povídaly, aby je výklad neovlivnil. Teď už bereme malou arkánu podle energií a pak dojde na samotné výklady, což myslím bude ženy bavit nejvíc. Na hodinách budeme už jenom vykládat. Na všechno možné, co si lze záhy ověřit, aby si ženy vyzkoušely, jak jim to pěkně funguje.

Hermiony z Ženy-in

lLUCKA (pucky) - Magie mě přitahovala už strašně dlouho, a když jsem se snažila něco naučit z knížek, tak mi přišlo, že mi k tomu něco chybí...

Protože na Ženu-in chodím už dlouho, tak jsem uvítala články Míši o magii a její zajímavé výklady z Tarotu. Když pak otevřela svoji školu, tak jsem se hned přihlásila a musím říct, že jsem nadšená.

Nejen z toho, jak zajímavou formou nás Míša učí a vede, ale i z ostatních žaček, se kterýma jsem si bezvadně sedla.

Lucka


PETRA (Petorio) - Sobotní škola tarotu je čas, na který se těším celý týden. Scházíme se s Míšou u ní doma, hladíme kočky a chytáme koťata, co lezou do výstřihů a do kabelek, probereme všechno možné a pustíme se do karet.

Každou jednotlivě si prohlížíme, jak na nás působí, co vyzařuje, jak ji vnímáme, Míša spojuje teorii s příběhy ze života, a nejnázornější je to na vztazích s muži.

A jak je poznat z každého jejího článku v magazínu, Míša má život ráda, má nadhled, má moudrost a především takový smysl pro humor, že kolikrát slzíme smíchy nad všemi historkami.

Na konci setkání je čas na otázky a výklad a my jen žasneme, jak tohle může vyčíst, a hlavně i u nepříznivých zpráv je pokaždé nějaká možnost řešení, nějaká naděje a světlo na konci tunelu.

Petra


mMÍŠA (zenta) - Vždycky jsem si myslela, že jako pragmatika mě tyhle věci nechávají chladnou...

Jenže člověk míní a život sakra mění. Nastala doba, kdy mě moje kamarádka zasvětila do tajů kyvadla, bylo to fajn, ale já  najednou zjistila, že chci víc...

A pak jsem si jednou nechala od Míši vyložit Tarot a věci dostaly spád...

To je TO ono... to je to, co chci umět... pro sebe... a pak jsem zažila naprosto úžasný pocit, kdy jsem, ač ještě neumělec, pomohla svojí kamarádce a uvědomila si, že tahle „pomoc“ mě naprosto naplňuje - bylo to jako by v pošmourném dni najednou vysvitlo sluníčko.

Jsem ráda a jsem vděčná, že mě Míša učí. A kromě toho - jsou tam všechno fajn „kolegyně“... Děkuju Ti, Míšo.


oIVETA - Na školu tarotu jsem šla proto, že mě všechno kolem magie, astrologie a karet vždycky zajímalo a 1. astrologii od Kludské jsem přelouskala někdy v deseti letech.

Když jsem u Míši byla na výkladu a zmiňovala se o škole tarotu, chtěla jsem do toho rozhodně jit, protože jsem se tarotem sice nějakou dobu zabývala, ale spiše jako věčný začátečnik.

A mimo jiné také pro to, že je správna čarodějnice.

Jsem z toho nadšená, na každou hodinu se fakt těšim, dozvíme se super věci, co se nikde nepíšou.


NESTYDA - Každý si občas v životě procházíme obdobím, které je pro nás těžko stravitelné a které bychom chtěli nějak popostrčit dál od nás a nebo bychom alespoň rádi věděli, jestli za tímto těžkým údobím nastanou světlé chvíle. V takovém rozpoložení se také často chytáme každého záchranného lanka, jež vidíme i ve věcech nadpřirozených.

Těžké chvíle v mém životě mne přivedly ke kartám. Začalo to prvními návštěvami kartářek a následovala koupě vlastních tarotek, které mne uchvátily.

Ačkoli jsem jim naprosto nerozuměla, házela jsem si jimi o stůl „teď se ukaž, Osude!“ hlava nehlava.

Tarotové karty se mi staly terapií a zatoužila jsem jim rozumět. To byl důvod, proč jsem se s potěšením stala žákyňkou úžasné Míši Kudláčkové, která vyučuje Thothův tarot.

U kulatého stolu se nás každou sobotu sejde šest čarodějnic a už mastíme „mariáškama“ a v kotlíku na rozpáleném ohni vaříme lektvary.

Ba ne, zatím se teprve učíme význam karet, což je velice zajímavé. Ještě ale pořád je pro mne těžko představitelné, že bych někdy dokázala z vyložených karet číst. Míša uklidňuje, že to zvládneme, tak jsem na to moc zvědavá. Už tuhle sobotu se zase dostanu o kousek dál ve svém tarotovém vědění. Máme tam prima partu, na kterou se pokaždé moc těším.

no

Míšo, nezapomeň, v sobotu v PĚT!
Nestyda

(No jo! Já měla zafixovanou čtvrtou :-)) Jinak, za ty obrázky Tě miluju - poslintala jsem si svetřík :D Míša)


mA to je hotová čarodějka Nehodička z předešlého kurzu - (Štír ve Štíru) :)

Občas si nechávám vyložit právě od ní! Skvělá bytost! A krásná!

Karty, numerologie a astrologie mě zajímala odjakživa. Když jsem měla možnost se přihlásit do kurzu tarotu, neváhala jsem ani vteřinu.

Byla to činnost, která mi pomohla překlenout těžké období mého života. Tarot mi ukázal možnost jiného pohledu na svět, dal mi možnost, jak si utřídit myšlenky a ujasnit své myšlenky, pomohl a stále mi pomáhá nalézt cestu k odpovědím na otázky, ale hlavně mě zbavil strachu mluvit otevřeně o svých pocitech a myšlenkách.

Díky škole jsem potkala úžasné lidičky, které mě doufám budou i nadále provázet mým životem, nalezla jsem kamarádky, které umí podržet, pohladit a vyslechnout, když potřebuji, stejně jako já vyslechnu a podržím je. Ale jeden z největších darů pro mě je, že mi dal úžasnou přítelkyni v podobě mé úžasné, moudré učitelky.

Nehodička


Tak a teď jsem z vašich vět rudá jak rajče před sklizní, prstem hloubím ďůlek do stolu a cítím se jako prvně políbený páťák.

Děkuju moc. Míša

Všem, kdo píší: O novém kurzu zavčasu informuji.

   
01.12.2010 - Magie - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [98] tajnostii [*]

  Pěkné čtení

  superkarma: 0 14.12.2010, 14:22:31
 2. avatar
  [97] Michaela Kudláčková [*]

  lenka.ha — #92 ...já bych si to ale stejně s tím doporučením raději na místě dam rozmyslela. Nic proti teplu a větší vnímavosti, ale rolovat karty do ruličky není dobré.Sml80

  superkarma: 0 13.12.2010, 12:21:02
 3. [96] orangutan [*]

  Sml67pěkné čteníSml59

  superkarma: 0 12.12.2010, 21:16:06
 4. [95] senzibilka [*]

  Rikina — #94 Sml59 nu, třeba

  superkarma: 0 10.12.2010, 19:09:42
 5. [94] Rikina [*]

  senzibilka — #93 ano. Některé jsou senzibilky. Sml79 

  1. na komentář reaguje senzibilka — #95
  superkarma: 0 10.12.2010, 15:41:28
 6. [93] senzibilka [*]

  Rikina — #90 Sml22 každá žena je čarodějka, ale každá žena nemusí být ženou Sml30

  1. na komentář reaguje Rikina — #94
  superkarma: 0 07.12.2010, 20:53:31
 7. avatar
  [92] lenka.ha [*]

  Já osobně si tohle nemyslím, že každá žena je čarodějka. A tohle divadlo co tady hrajete je pro naivní povahy. Málokterá žena má v sobě tu moc. Ani jedna jedinká opravdová čarodějka by tady nestrácela svůj čas psaním těchle bludů. Tarot se naučí znát každý jako násobilku, neznamená to však že má šestý smysl. Omlouvám se za pravopis ale nejsem původem češka. bydlím zde 5let. Snad to jak omluva stačí. Taky se nevydávám za čarodějku a věřím v nadpřirozené síly, bytosti, duchy... ráda bych upozornila čtenářky na to, aby se nenechávali ovlivňovat věštbama, které nejsou nikterak podloženy a nevyhazovali peníze darmojedům co vydělávají na beznaději jiných.Totiž vše co máme vědet se taky dovíme a to co vědet nemáme má taky svoje opodstatnění. Nikdo Vám nezaručí pravdivost žádné věštby. Za takové peníze co platíte věštcům, si raději zajděte s kamarády na výlet a budete na tom mnohem líp. Lidi nenechte se manipulovat !!! a ještě za to platit.

  Jo a ještě něco, já obdivuji čarodějnictví a moc mne rozčiluje, když nějaká ženská v středních letech nemá co  na práci , udělá si kurz tarotu ( což taky není žáden důkaz skušeností) a pak se vydává za čarodějku,a pak okrádá naivní lidi. Nehrajte si s ohněm dámy! A příště noste tu kartu přímo v prdeli aby jste si ji líp zapamatovali

  1. na komentář reaguje Michaela Kudláčková — #97
  superkarma: 0 05.12.2010, 16:34:12
 8. avatar
  [91] enka1 [*]

  Rikina — #90 Musí být, aby žila a s kartami apod to nemá souvislost.Asi chápem význam slova čarodějka každá úplně jinak a je to dobře. Aspoň si můžem pokecatSml16

  superkarma: 0 02.12.2010, 19:00:44

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [90] Rikina [*]

  enka1 — #89 Ohradila jsem se vůči tvrzení, že každá žena je čarodějka. Neboť dle mého názoru to tak není. Nic víc. Sml80 Též jsem konstatovala, že bych raději než čarodějkou byla delfínem, to v případě, že bych jako žena čarodějkou být musela, dle výše uvedeného tvrzení. To přece nic neupírá zbytku lidstva. Sml80 

  1. na komentář reaguje enka1 — #91
  2. na komentář reaguje senzibilka — #93
  superkarma: 0 02.12.2010, 12:29:44
 2. avatar
  [89] enka1 [*]

  Rikina — #88 Tak jsem asi nepochopila. Na mě to působilo: jak se takovými zbytečnostmi vůbec můžete zabývatSml80

  1. na komentář reaguje Rikina — #90
  superkarma: 0 02.12.2010, 05:23:37
 3. [88] Rikina [*]

  enka1 — #84 Nerozumím. Co lidem nedopřát? Sml80 Já neříkala nic o tom, že lidem něco nedopřát.

  1. na komentář reaguje enka1 — #89
  superkarma: 0 02.12.2010, 02:07:13
 4. avatar
  [87] Quentinová z Montargis (Kentánová) [*]

  Fajn počteníčko a jsem moc šťastná, že i já jsem poznala kouzlo tarotu právě od Míši. 

   Míšo, moc děkuji Sml46

  superkarma: 0 01.12.2010, 19:00:04
 5. [86] Kubatek [*]

  Míša je jednička!Ne,Míša je JEDNIČKA!!!!Sml59

  superkarma: 0 01.12.2010, 17:56:18
 6. avatar
  [85] enka1 [*]

  Lukáš Čejka — #74

  superkarma: 0 01.12.2010, 17:51:08
 7. avatar
  [84] enka1 [*]

  Rikina — #57 A proč to lidem nedopřát, věčný negativisto?

  1. na komentář reaguje Rikina — #88
  superkarma: 0 01.12.2010, 17:44:34
 8. [83] Andrea2509 [*]

  I já bych tuto školu ráda absolvovala-už jsem si s Tebou Míšo na to téma už i povídala,ale bohužel jsem ze Severní Moravy a tak mám smůlu. Ale na Tebe Míšo nedám dopustit - jsi sluníčko a jak jsem Tě v srpnu poznala - tak je se mi to jen potvrdilo. Jsi prostě skvělá.

  Sml59Sml59Sml59

  superkarma: 0 01.12.2010, 17:32:12
 9. avatar
  [82] hubajda [*]

  Magie me take zajima a rada bych tu skolu nastevovala jenze ja jsem ze Znojma takze mam smulu mozna jse jednou dockam ze neco podobneho bude aj tu

  superkarma: 0 01.12.2010, 16:48:24
 10. avatar
  [81] mio [*]

  Nestyda — #72 Holčičku s mašličkou si schovávám, až bude nejhůřSml57

  superkarma: 0 01.12.2010, 16:36:41
 11. avatar
  [80] Lukáš Čejka [*]

  gira — #79 Globalnim vyrobcum nemuzes verit, globalni vyrobci mysli globalne. Sml24

  superkarma: 0 01.12.2010, 16:04:22
 12. avatar
  [79] gira [*]

  kdo vi.... impossible is nothing ;)... rika alespon jeden nejmenovany globalni vyrobce.... Sml54

  1. na komentář reaguje Lukáš Čejka — #80
  superkarma: 0 01.12.2010, 15:55:35
 13. avatar
  [78] Lukáš Čejka [*]

  gira — #77 To je jasne - zadna vila se nemuze jmenovat Lukas a uz vubec ne mila a dobrotiva - to netreba zduraznovat Sml16

  superkarma: 0 01.12.2010, 15:45:51
 14. avatar
  [77] gira [*]

  Lukáš Čejka — #74 Jasne! Napriklad ja jsem strasne hodna a mila a dobrotiva vila... a koste, to mam "nez ku zametani".... Sml32Sml58

  A dokonce se ani nejmenuju Lukas !! Sml24

  1. na komentář reaguje Lukáš Čejka — #78
  superkarma: 0 01.12.2010, 15:39:53
 15. avatar
  [76] Lukáš Čejka [*]

  Rikina — #75 Otazka neni smelost Sml80, smele by bylo tvrzeniSml54

  superkarma: 0 01.12.2010, 15:34:15
 16. [75] Rikina [*]

  Lukáš Čejka — #74 Na to, že jsi před chvílí tvrdil, jak nejsi dost smělý, si troufáš dost. Sml24 

  1. na komentář reaguje Lukáš Čejka — #76
  superkarma: 0 01.12.2010, 15:29:02
 17. avatar
  [74] Lukáš Čejka [*]

  Je tu vubec nekdo, kdo neni protivny a prehnane sebekriticky? Sml54

  Dodatek:

  A nejmenuje se Lukas.

  1. na komentář reaguje Rikina — #75
  2. na komentář reaguje gira — #77
  3. na komentář reaguje enka1 — #85
  superkarma: 0 01.12.2010, 15:24:34
 18. [73] Rikina [*]

  Altamora — #68 Sml30 To já ne, já jsem spíš dračice. Sml57 Stará a protivná...

  superkarma: 0 01.12.2010, 15:20:31
 19. [72] Nestyda [*]

  mio — #70 Aby "krásná princezna" neměla efekt, že se počůrají smíchy. Pak doporučuji ke Škrundíkovi ještě Holčičku s mašličkou. Sml52

  1. na komentář reaguje mio — #81
  superkarma: 0 01.12.2010, 15:17:20
 20. [71] Nestyda [*]

  Lukáš Čejka — #69 Já vím, rozumím, pátého prosince je za rohem. Už bych se měla taky více krotit, pořád na to zapomínám...

  superkarma: 0 01.12.2010, 15:15:36
 21. avatar
  [70] mio [*]

  Nestydo, já si tě vytisknu a když budou děti zlobit, vytasím se s tvou první fotkou a jako bonus odvykládám tvou pohádku o ŠkrundíkoviSml54

  A když budou hodné, ukážu jim tu krásnou princeznu na snímku 2.

  Jinak čarodějnictví a kartám rozumím jako koza petrželi, takže o tom tu s vámi polemizovat nebuduSml23Sml16

  1. na komentář reaguje Nestyda — #72
  superkarma: 0 01.12.2010, 15:15:25
 22. avatar
  [69] Lukáš Čejka [*]

  Lukáš Čejka — #66 Sml23 Ja nejsem nikdy ironicky, na to je potreba hodne odvahy a na to nejsem dost smely. Sml54

  1. na komentář reaguje Nestyda — #71
  superkarma: 0 01.12.2010, 15:08:38
 23. avatar
  [68] Altamora [*]

  Rikina — #57 Taky nejsem čarodějka, asi že nemám ty keltské předkySml32. Ale někdy jsem hodně protivná stará čarodějnice Sml3

  1. na komentář reaguje Rikina — #73
  superkarma: 0 01.12.2010, 15:06:50
 24. [67] Nestyda [*]

  Lukáš Čejka — #66 Už nepracuj, to byla ironie... Nebo to Tvoje taky? Sml52 Jany54 nám sdělila nesdělitelné Sml30

  superkarma: 0 01.12.2010, 15:05:07
 25. avatar
  [66] Lukáš Čejka [*]

  Nestyda — #64 O kazdem nazoru se da polemizovat. Sml80 Skoda, ze neni vic casu, rozebrali bychom to tu slovo od slova. Ale hned prvni slovo by mohlo vyvolat bourlivou polemiku. Sml54

  1. na komentář reaguje Nestyda — #67
  2. na komentář reaguje Lukáš Čejka — #69
  superkarma: 0 01.12.2010, 15:00:57
 26. [65] ivetinkav [*]

  moc pěknéSml67

  superkarma: 0 01.12.2010, 14:59:32
 27. [64] Nestyda [*]

  Jany54 — #62 Tohle je konečně názor! Sml67

  1. na komentář reaguje Lukáš Čejka — #66
  superkarma: 0 01.12.2010, 14:51:38
 28. avatar
  [63] Michaela Kudláčková [*]

  Rikina — #57 Delfíni čarují poměrně obstojně, kvůli nim se neuč potápět.

  Dej se k beruškám, tam je naděje, že k magii netíhnou, neb letí vždy do nebíčka Sml57

  superkarma: 0 01.12.2010, 14:44:47
 29. [62] Jany54 [*]

  Znám a je to krásně  napsané a jsou lidi co tohle umi vice nebo méne vykladat

  1. na komentář reaguje Nestyda — #64
  superkarma: 0 01.12.2010, 14:42:47
 30. [61] Rikina [*]

  Bundicka — #60 Správná otázka. Sml57 Tipuji, že je to živnost volná dle přílohy č. 4 k zákonu č. 455/1991 Sb., a to pod č.78 - poskytování služeb osobního charakteru a pro osobní hygienu.  Sml80 Takže klasická OSVČ se všemi náležitostmi. Ale u mě je to profesionální deformace, takhle uvažovat, neb jsem účetní. Sml30 

  superkarma: 0 01.12.2010, 13:48:41

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme