Novou kosmetickou řadou Fleur Chérie vzdává L´OCCITANE hold princezně Anně Marii Orsini, která určovala na konci 17. století trendy v módě a kultuře. Nyní můžete být jako princezna i vy! Make-up kolekce Fleur Chérie čerpá inspiraci ze šatníku princezny - odhaluje třpytivé lesky, sametovou jemnost a textura je zdobena krajkami a květinovým motivem.

Make-up kolekce doplňuje celou řadu Fleur Chérie, o které jste si mohli přečíst ZDE.

LESK NA RTY FLEUR CHÉRIE

loccTento lesk na rty pohladí vaše rty jako nejměkčí polibek a zanechá je jemně třpytivé.
(k dispozici v 5 odstínech)
8 ml / 395 Kč

DUO LESKŮ NA RTY V MEDAILONKU

loccSkutečným klenotem bude ve vaší kabelce balení lesků na rty v podobě kapesních hodinek. Po otevření tohoto šperku nanesete na rty prstem nebo štětečkem potřebnou míru lesku a vaše rty se rázem stanou okouzlujícími a neodolatelnými.
2 x 1 ml / 795 Kč

BALZÁM NA RTY FLEUR CHÉRIE

loccBalzám na rty Fleur Chérie je navržen smícháním palety barev a třpytivých drahokamů. Je obohacen o bambucké máslo, ochrání vaše rty a dodá jim neodolatelný lesk.
15 ml / 330 Kč

RTĚNKA FLEUR CHÉRIE

loccPětice rtěnek s hladkou a krémovou texturou je ideální pro efekt krásných a hedvábných rtů, který může být doplněn pěticí lesků na rty s třpytivými barvami. Všechny rtěnky a lesky na rty obsahují perlové částice pro barvitý a sametový vzhled vašich rtů.
(k dispozici v 5 odstínech)
3,5 g / 395 Kč

OČNÍ STÍNY FLEUR CHÉRIE

loccTento hedvábný pudr je ozdobený křehkými pomerančovými květy. Čtyři samostatné odstíny lze použít na lícní kosti nebo na oční víčka a tři duo pudry pro zvýraznění očí. Měděné odstíny korálů použijte na tváře a ke zvýraznění lícních kostí - snadno pak můžete vypadat jako novodobá Anne Marie Orsini. Velmi jemná struktura zdobená pomerančovými květy vyniká svoji lehkostí. Dua očních stínů vám umožní hrát si s kontrasty a intenzitou jednotlivých barev. Tmavší barvu stínů lze rovněž použít jako oční linky.
(mono k dispozici ve 4 odstínech - duo k dispozici ve 3 odstínech)
3,5 g / 395 Kč

TÓNOVACÍ PERLY NA TVÁŘ FLEUR CHÉRIE

loccDíky tónovacím perlám bude vaše pleť prozářená a oživená. L'OCCITANE vám nabízí krásný zlatavě béžový odstín. Pro zářivý vzhled doporučujeme nanést labutěnkou!
30 g / 795 Kč

TUŽKA NA OČI FLEUR CHÉRIE

loccČtyři oční linky L'OCCITANE Fleur Chérie jsou 100% přírodní. Navíc jsou obohaceny o bambucké máslo a včelí vosk, takže prospívají i vaší pokožce.
1 g / 225 Kč

KOSMETICKÉ ŠTĚTCE

L'OCCITANE vám nabízí i malé pomocníky - měkké štětečky, se kterými bude používání kosmetické řady Fleur Chérie zábavou.

Náš tip: Aby vás nová vůně doprovázela nejen na každém kroku, ale provoněla a zároveň zútulnila i váš domov, v L´OCCITANE pro vás připravili speciální svíčku, jejíž příjemná vůně vás může okouzlovat až 20 hodin!

VONNÁ SVÍČKA FLEUR CHÉRIE

Limitovaná edice!
100 g / 495 Kč

Reklama