Milé ženy-in,

tak jste mě dneska docela překvapily - a to silou svých mateřských instinktů. Naprostá a jednoznačná většina z vás dává přednost tomu, přivonět si k miminku! Chanel č.5 je proti dětské pokožce naprosto nezajímavý materiál.

Na druhý stupínek pomyslné čichové olympiády by se postavilo čerstvě uvařené kafe (mmmm... nedělejte mi chutě!) a o malý kousek pod ním by byla - považte - přirozená vůně vašeho partnera. To je zajímavé, viďte? Samé přirozené a v podstatě obyčejné věci. Na vás tedy kosmetický průmysl nezbohatne :-)

Za zmínku stojí i to, že vůně růží si stojí zhruba nastejno se smaženým řízečkem. Z toho by se dalo usuzovat, že na ženu-in chodí přibližně stejné množství romantiček jako žen, které stojí oběma nohama pěkně na zemi. Anebo je taky možné, že jste hlasovaly těsně před obědem :-)

Díky za všechny voňavé (i za ty poněkud páchnoucí)  příspěvky, ale už je načase naše dnešní téma ukončit. Prožijte příjemně zbytek dne, nestresujte se a užijte si dosyta všech vánočních vůní - třeba si napíchejte hřebíčky do mandarinky a udělejte si ježečka".

Abych nezapomněla - deodorant Fa Isla Bonita poputuje za 1Monou.

 

 

 

Reklama