Ceresit

Naše tvář, postava, to, jak se oblékáme, jak vypadáme, to vše ovlivňuje názor okolí. Každá z nás upravuje svoji vizáž tak, aby odpovídala pozici ve společnosti, aby vyjadřovala náš názor, aby byla naším obrazem. Každá jsme jiná, mnohé z nás se chtějí odlišovat, být něčím nápadné, někdy až provokativní. Některé dáváme přednost praktičnosti, jiné tomu, abychom působily přirozeně. Svojí vizáží vyjadřujeme vlastní postoj, vlastní názor. Stejně, jako oblékáme sebe, v momentě, kdy stavíme dům, vytváříme i domu vizáž. Je naší vizitkou úplně stejně jako naše oblečení, postava a tvář. Proto není divu, že společnost Henkel dala název Visage i svým zcela novým omítkám a nátěrům.

Vizáž inspirovaná přírodou

CeresitJiž jste se někdy dívali na dům a chválili architekta, jak pěkně vymyslel propojení dřeva a zdiva? Jak skvěle vypadá přírodní dřevo jako obklad na domě? Pouze jste si posteskli, nad předpokládanou cenou a také jak často to budete muset udržovat, aby dům vypadal stále takto pěkně? Možná byste byly překvapeny. Dřevo i když vypadá jako dřevo ještě se dřevem nemusí mít nic společného, stejné je to s kamenem či kovem. Klidně jste se mohly dívat na dům, kde architekt použil revoluční novinku – omítky Ceresit VISAGE.

Přírodní materiály jsou současným trendem. Kámen, dřevo či kov dávají domu zcela jiný vzhled, ovšem cena je většinou příliš vysoká a o takový materiál je třeba pečovat, nehledě na váhu přírodních materiálů, které zatěžují fasádu a jsou těžko transportovatelné.  Snadné řešení přináší nová řada omítek a nátěrů Ceresit VISAGE s designem inspirovaným přírodou. Tyto omítky snadno zaměníte za originální přírodní materiál. Při pohledu na ně, si budete myslet, že architekt použil opravdové dřevo, kámen či kov.

 

Ceresit

CeresitNové řady omítek Ceresit VISAGE jsou průlomovým řešením v této oblasti. Neuvěřitelná podobnost s přírodním materiálem, snadná údržba, trvanlivost barevného odstínu, to jsou vlastnosti, které váš dům a vy oceníte. Nechte se inspirovat širokou škálou barev a textur. Ceresit VISAGE vám umožňuje vytvářet individuální, originální vizáž vašeho domu.

Výrobky VISAGE jsou na pohled i na dotyk srovnatelné s přírodními materiály, zároveň poskytují mnoho výhod. Na rozdíl od pravých materiálů je možné omítky a nátěry VISAGE použít na mnoha podkladech, za každých podmínek a téměř bez omezení. Díky inovativní technologii jsou mnohem praktičtější než přírodní materiály. Odolávají  počasí i špíně , nepřitahují červotoče a jsou odolné proti napadení mikroorganismy.

Vizáž, která svítí

Ceresit

CeresitKdyž potřebujete zajet přesně do garáže, nebo se trefit do vrat a venku se již šeří, dokážou systémy Ceresit Visage pomoci. Pro takový případ tu je Ceresit CT 730 – luminiscentní (ve tmě zářící) omítka. Omítka během dne do sebe natáhne světlo a večer jej pak po nějakou dobu vydává a svítí. Proto je ideální jak pro zajímavé designové kreace na vašem domě, ale i pro označení sloupů do garáže, či vjezdu do dvora. Teenageři ji ocení jako takový interiérový výstřelek ve svém pokoji.

Dát tu správnou vizáž sobě je fuška, ale dát ji svému domu, může být hračkou.

Více informací na www.ceretherm.cz

Reklama