Coolpad Big Boy nezískal svůj název pro nic za nic. Je to totiž parádní přenosná nabíječka s obří kapacitou 10 400 mAh. Což je daleko více, než má obyčejný smartphone. Kromě skvělého výkonu má Big Boy také řadu dalších předností. Díky jeho vzhledu ho můžete brát jako módní doplněk a co víc, vašemu smartphonu dodá šťávu poměrně rychle.

Pro vlastní nabíjení používá Big Boy světově nejpokročilejší technologii 2A portu a do plné kapacity se akumulátor nabije pouze za šest hodin. Když je Big Boy v plné síle, zvládne vám dobít až 4x Coolpad Porto (1800 mAh), třikrát Coolpad Modena (2500 mAh) a až 2x tablet (4490 mAh).

 Big Boy

Big Boy navíc není lakomý a rád vám dobije i telefony ostatních výrobců či další zařízení, jako jsou tablety, digitální fotoaparáty a kamery, kapesní hry a další. Big Boy nenechá ve štychu ani vaše kamarády. USB porty má totiž dva, takže pokud bude třeba, bez problémů dobije víc než jedno zařízení současně.

Coolpad Big Boy má tenké tělo s válcovitým obloukovitým designem, díky němuž se dobře drží v ruce. Jeho kryt je elegantní, robustní a frézovaný CNC stroji z hliníkové slitiny, která se používá v leteckém průmyslu. Aby podtrhl váš styl, přichází rovnou ve dvou barvách, zářivé Champagne a jemné Silver.

Big Boy

Kromě toho, že je Big Boy nadupaný a krásný, je také zodpovědný. Proto používá deset typů ochrany, jako je Ochrana proti přehřátí, Přepěťová ochrana, Proudová ochrana, Ochrana proti přetížení, Ochrana proti přebití/vybití baterie, Ochrana proti zkratu, Ochrana pro vlastní nabíjení a vybíjení, Automatické rozpoznání zátěže, Ochrana vstupu proti přepólování a Antistatická ochrana.

Big Boy

Dostupnost

Coolpad Big Boy je k dostání od pondělí 16. listopadu za fantastickou cenu 549 Kč v barvách Champagne a Silver v prodejní síti Electro World.

 Big BoyTechnické specifikace

·         Kapacita článku (max): 10 400 mAh

·         Energetické hodnocení: 38,48 Wh

·         Typ baterie: Lithium-ion akumulátor, válcovitý

·         Vstup: DC 5 V 2.0 A

·         Výstup: OUT1: DC5.0V/1A OUT2: DC5.0V/2.1A

·         Čas nabití: 6 hodin (odhadovaný čas s 2A vstupem nabíječky)

·         Rozměry produktu: 162x41x22 mm

·         Barvy: Champagne, Silver

·         Hmotnost (neobsahuje balení): 255 g

·         Co je v balení: Coolpad Big Boy, USB kabel, uživatelská příručka

 

Reklama