Spojením značek Bosch a Jacobs Krönung vznikl inteligentní plnoautomatický kávovar TASSIMO, který bojuje o vaši přízeň - díky stisknutí jednoho tlačítka vám doma vykouzlí voňavou kávu a další speciality. Do kávovaru stačí vložit kapsli s vybranou kávou, kávovar díky načtení čárového kódu, který je každé kapsli, rychle připraví nápoj, který jste si vybrali. To znamená, že nebudete muset složitě nastavovat parametry pro požadovaný nápoj. TASSIMO připraví každý nápoj individuálně tak, aby byl prostě perfektní. Je to snadné a jednoduché!

Tassimo

Udělejte si dobrou kávu doma

Zapomeňte na dobrou kávu, kterou vám udělají pouze v kavárně. Nyní si ji díky Tassimu můžete udělat i doma. Pokud máte děti, které rádi pijí čokoládu, jistě využijete i možnost připravit jim horkou čokoládu Milka. Máte rádi Cappucino, Latte Macchiato nebo dobré Espresso? Vyzkoušejte kávovar Tassimo!

Moje zkušenost:

Kávu z kávovaru Tassimo jsem měla možnost vyzkoušet na tiskovém setkání při uvedení této revoluční novinky. Kávovary a jejich domácí využití se těší čím dál tím větší oblibě. Díky přístroji, jako je Tassimo nemusíte šetřit na drahý pákový pressovač, kávovar typu Tassimo si může dovolit skoro každý. Tassimo vám díky připraveným kapslím s kávou Jacobs připraví nápoj, který máte rádi. Od klasického expressa, latte, cappuccino, horkou čokoládu. Měla jsem možnost ochutnat Caffe Crema, Expresso a Cappuccino. Příprava je opravdu velmi snadná. V podstatě jen vložíte vybranou kapsli, stiknete tlačítko, počáte, až přístroj kávu připraví, vyjmete šálek s kávou a prázdnou kapsli vyhodíte. Mám raději kávu s mléčnou přísadou, kávy, které jsem ochutnala chutnaly opravdu velmi dobře. Výrobci Tassima myslí i na milovníky čaje. Pokud chcete, můžete si koupit i kapsle s různými druhy čaje.

Tassimo

Jacobs Krönung Espresso
Černá káva pro všechny, kteří si rádi vychutnají svůj den naplno.
Jacobs Krönung Caffe Crema
Lahodný krémový nápoj vás příjemně naladí do nového dne.
Jacobs Krönung Latte Macchiato
Užijte si mléčné kávové potěšení po náročném dni.
Jacobs Krönung Latte Macchiato Caramel
Pro všechny, kteří si zamilovali kávu s jemným nádechem karamelu.
Jacobs Krönung Cappuccino
Ocení všichni milovníci dobré kávy s nadýchanou pěnou.
Horká čokoláda Milka
V zimních měsících přijde vhod malým, ale i velkým.

TASSIMO je na přípravu horkých nápojů bez nadsázky přeborník. Vysokou zárukou kvality je jednak značka přístroje Bosch, ale také prémiová káva Jacobs Krönung, či čokoláda Milka.

Více na www.tassimo.cz

Reklama