Černý kaviár je symbolem luxusu a světovou gastronomickou delikatesou. Vybranou pochoutku však představuje i pro vaši pleť. Dodává jí tu nejlepší péči, aby mohla zářit mládím a zdravím.

Kaviár je kosmetickými laboratořemi opěvován jakožto čistě přírodní zásobárna výživných látek. Obsahuje celou škálu vitaminů, nenasycených mastných kyselin, aminokyseliny a fosfolipidy i proteiny. Je doslova energetickou bombou a pomáhá regenerovat, vyživovat a posilovat pleť, čímž jí navrací mladistvý vzhled.

kaviár

Pravý kaviár se vyrábí z jiker jeseterovitých ryb, ale ten nejkvalitnější a nejchutnější pochází z vyzy velké, největší sladkovodní jeseterovité ryby planety a je považován za opravdovou světovou lahůdku. Největším zdrojem pravého kaviáru je Černé, Kaspické, Azovské a Jaderské moře.

Řada Planet Spa s výtažky z černého kaviáru vás zavede do světa luxusních lázní, aniž byste musela opustit pohodlí domova. Obnovující slupovací pleťová maska vaši pleť dokonale osvěží, energizuje a zlepší její texturu. Obnovující péče o oční okolí dodává těmto citlivým partiím dokonalou hydrataci a pružnost. Viditelnost vrásek redukuje Obnovující pleťový hydratační krém, který pokožku obličeje skvěle vyživí a rozzáří.

Nešetřete na své pleti a dopřejte jí královskou hostinu plnou drahocenných a prospěšných látek s novou kosmetickou řadou od Avonu.

www.avoncosmetics.cz

Reklama