To bývalo u nás veselo.Máma oznámila- jdu na třídní schůzku ,připravte si polštářek.Se  sestrou jsme čekaly až příjde.No a  když přišla ,tak jsme měly přichystaný polštářek na zadku.

Ovšem nikdy jsme nedostaly.A to si pamatuji ,jak byla k vůli mě v kabinetu .Pan učitel si ji zavolal ,sním tam byly dvě kolegyně .A začal Vaše dcera je strašně prostořeká a v některých hodinách má dokonce takové záchvaty smíchu ,že se nedá psát písemka.

V tom se přidala i paní učitelka dějepisu,že řeknu co mám na jazyku a že to oceňuje.No a nakonec i učitelka přírodopisu.Ta i dějepisářka prohlásily ,že se ve světě neztratím.Máma se zachovala jako jednička  a prohlásila to má po mě s tím se nedá nic dělat.V tom se začali všichni smát.A to samé bylo ,když jsem byla na učnáků .Tam dokonce třídní prohlásil ,že  takovou žačku ,která se dokáže pohádat v hodině s učitelem ještě neviděl.A dokonce tu moji prostořekost ocenili i ostatní učitelé.

Ted mám dceru 14 roků.Je to 14 dní byla jsem na třídní schůzce.A nestačila jsem se divit.Bohužel dostali novou třídní (bývalá odešla na mateřskou dovolenou)Musím říct ,že do oka mi nepadla a ještě je to starší ročník .Mám pocit ,že žije úplně na jiné planetě.A vyžaduje řád .V dnešní době něco nemyslitelného .Takže třídní schůzky mé dcery budou asi utrpení.Ale ten poslední rok to opravdu vydržím.
Katy

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Zavzpomínejte na doby, kdy jste byla dítkem školou povinným a vaši rodiče chodili na třídní schůzky. Jak jste to prožívala? Byla jste vzornou žákyní a učitelé na vás pěli chválu, nebo jste se špatně učila a stěžovali si? Už máte vlastní děti? Jak prožíváte rodičovské schůzky? Trnete hrůzou, nebo se dmete pýchou? Máte nějaké příhody spojené s rodičákem?

Na vaše příspěvky na pondělní téma se těším už teď na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete za svůj příspěvek těšit vy, pokud bude vyhodnocen jako nejlepší, nejzajímavější, nejvtipnější?

Mám pro vás připraven luxusní krém značky Oriflame

Reklama