Čtenářka s nickem Katy šla na zakoupení myčky fikaně. A to nejen doma u vlastního manžela, ale dokonce i u souseda. Tam použila svůj fígl jako první ))

Tak kdo u nás myje nádobí????

Víte jak donutit koupit chlapa myčku?Nechat ho přes sobotu a neděli umývat nádobí. A hlavně děvčata nechat mu spoustu hrnců, dále potom na měřáku zjistit kolik proteče vody než to nádobí začne mít..

Já osobně jsem nejdřív donutila souseda.Když jsem byla na mateřské, sousedka permanentně myla nádobí.A já coby dobrá sousedka jsem si neodpustila rýpnout si diplomaticky do souseda,že když přijdu na návštěvu, vidím Radku permanentně umývat nádobí. Nato on ,že když je na mateřské ,že to přece musí stíhat no a já na to, to měli zrovna čerstvě druhé dítě ,že když je tak chytrý ať si zkusí přes sobotu a neděli sám umývat nádobí.A když budu mít pravdu  já ,že ji tu myčku koupí.A kdo myslíte ,že vyhrál????No já.Protože ráno když udělala snídani muselo se nádobí umýt,pak se dělal oběd a zase musel mít nádobí no a večer taky .Nakonec mé argumenty uznal a opravdu myčku koupil.

No a já ?Tuto metodu jsem vyzkoušela na svém manželovi.Ovšem on musel nádobí umývat celý týden.A v neděli potom prohlásil ať si vyberu značku ,že se kupuje myčka.Musím říct ,že to samé jsem zkoušela na všech členech naší rodiny  a jakým výsledkem vždy s pozitivním.

Malá poznámka moje argumenty se spotřebou vody pod tekoucí vodou proteče za umytí nádobí po obědě asi 100l vody.Nikdo nechtěl věřit ,ale opravdu 80-až 100l .Myčka má spotřebu asi 10-14l .

Myčka prostě vyhrála.

Katy

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven

_____________________

No vidíte, ale teď má Váš manžel i soused najednou volno, myje myčka a oni nebudou vědět co roupama. Rychle jim najděte jinou činnost. Třeba žehlení :)
Děkuji za příspěvek a přeji krásný, zasněžený den
Saša

Téma dnešního dne: Kdo u vás myje nádobí?

A pište i vy, které máte myčku, zavzpomínejte na období, kdy jste ji neměly a co vás donutilo si ji pořídit.

  • A umyje myčka dokonale všechno?
  • Vyskládáte ji zavčas nebo je tam nádobí i dva dny?

Vy, které myčku nemáte: Tak to je slovo do pranice.

  • Kdo u vás myje nejčastěji nádobí?
  • Vy, partner nebo děti?
  • Dohadujete se, kdo ho půjde umýt?
  • A kdo ušpiní nejvíc nádobí?
  • Umýváte hned každý hrneček, nebo počkáte, až bude nádobí víc?
  • A co teď před svátky? Nemáte toho nádobí už plné zuby?
  • Také se „pochlubte“ který kousek nádobí jste kdy rozbily
  • Anebo po kom jste kdy jaký kousek hodily :)

Téma je to široké (a nejen ženské)

Pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jedna ze čtenářek obdrží pěkný dárek: Nový tekutý gel do myček nádobí Somat Multi-Perfect Gel s recepturou Express Power
Více zde

s

Reklama