Zdraví

Katy: Jsem chodící katastrofa

Celý život jsem neměla problém .Až 28 jsem se ohodila fleky všude po těle a doktoři si se mnou nevěděli rady z čeho to může být.Nakonec jsem nastoupila léčbu v nemocnici kde do mne rvali kapačky a léky.Vypadala jsem přišerně ,ale podvou letech jsem se z toho začala vyhrabávat :Mám alergii na některé potraviny .Zrovna nedávno jsem dostala alergickou reakci na brusinky.Vůbec jsem netušila ,že jsem na ně alrgická .

Doktorka ,když mě viděla zhrozila se píchla mi dvě injekce ,protože mě částačně otekl krk vevnitř,a pak mi řekla že kdybych ho měla oteklý do půlky, tak skončím v nemocnici,protože bych se mohla udusit.Ta za tu dobu jsem vypozorovala na co jsem alergická -klobásky -salámy -mrkev-syrové brambory-petržel-brusinky-dále pak navšechny saláty jako pařížský adt.-rajčata-a to mi paní doktorka řekla ,že některé reakce se projevují i kombinacemi mezi jídly tzv.kříženými raekcemi.

Dá se říct ,že jsem chodící katastrofa do roka se ohodím asi 3-6 .Ale musím říct ,že nejduležitější je výběr dobrého alergologa já jsem natrefila na toho spávného, až napočtvrté.Musím opravdu paní doktorce Jančové poděkovat ,že mě pochopila a opravdu potvrdila ,že nejsem simulant.Mám doma i fotodokumentaci pro případ,že bych se dostala do nemocnice.Ale řeknu Vám není to sranda ,když vás všechno svědí jste oteklý.Ale bojuju a snažím se abych neolezla ,ale někdy to prostě propukne a letím si na injekce.

pa Katy

Text nebyl redakcí upraven.

Znala jsem se s člověkem, který měl taky podobně široký seznam alergenů. Směl jíst jen ovoce, zeleninu a soju. Přeju vám co nejméně komplikací.

Diskuze byla z důvodu vulgárního obsahu a nevhodného chování některých diskutujících čtenářek zakázána. Děkujeme za pochopení.

   
15.04.2010 - Zdraví - autor: Eva Soukupová

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme