Poslední milionový příspěvek, který dnes ještě zveřejníme, je od čtenářky s nickem katka705, která by zůstala i při velké stomilionové výhře nohama na zemi.  

Milá ŽENO-IN,
ve sportce se mi jen jednou podařili trefit 4 čísla jinak je to vždy max 3 a nejčastěji 2 :-D

Ale kdybych vyhrála těch 400 miliónů tak bych určitě zůstala nohama na zemi.
Pokud by to šlo, tak bych se to snažila co nejvíc utajit a to i před rodinou, protože to bych se pak asi nestačila divit, kolik mám kamarádů a  rodinných příslušníků přes x té koleno s žádostmi o (zaručeně nevratné) půjčky.
Ani svým nejbližším bych ale o výhře neřekla hned. Čekala bych, až padne nějaká menší částka, cca 20 miliónů a nechala je, ať si myslí, že to jsem já. Každý má svá tajemství...

Část peněz bych po radě nějakého poradce investovala, zvelebila si  bydlení, koupila  nové auto, bráchovi  dala peníze na stavbu domku ( to je jediný člen rodiny, který by nevykecal, že jsem vyhrála ) a  taky bych si konečně nakoupila něco nového na sebe.

Z mateřské mi na to nějak nezbývá, protože děti jsou na prvním místě. Začala bych se rozmazlovat a  pravidelně chodit ke kadeřnici, kosmetiku, solárko, manikůru, masáže...

Taky bych samozřejmě  přispívala na nějakou charitativní činnost. Určitě ale ne pře nějakou nadaci, spíše přímo konkrétním lidem, abych měla jistotu, že všechny peníze, které budu chtít darovat pomůžou a nebudou sloužit na chod nadace, nebo na pomoc do Afriky apod.

Myslím, že i u nás je spoustu lidí, kteří potřebují pomoc, tak proč „chodit“ tak daleko.  Každý rok  bych jela s přítelem a dětmi k moři. Po mateřské, která mi už brzy končí, bych si mohla dovolit zůstat doma a věnovat se plně dětem. Ve volném čase, kdy děti budou ve škole/ školce bych se věnovala  nějakému sportu a naučila bych se hrát tenis, lyžovat. Zajistila bych  klidnou budoucnost sobě i svým dětem.

Samozřejmě bych to vše nezačala praktikovat hned po výhře, ale nějakou dobu přemýšlela jak s ní nejlépe naložit, takže je klidně možné, že by to vše bylo úplně jinak... . 

Tak a konec snění  a zpět do reality.
katka705

pozn.red. Text nebyl redakčně upraven

__________________________

Ale je to hezké snění, viďte?
Děkuji, že jste napsala a sněte dál. Sny vám nikdo nevezme. A kdo ví, třeba z toho časem i něco vyjde:)
Pěkný den
Saša

Téma dnešního dne zní: Miliony

Pište na redakční e.mail: redakce@zena-in.cz

  • Zasněte se společně s námi.
  • Dejte průchod své fantazii!
  • Napište nám, co by, kdyby…
  • Co byste dělaly, kdybyste vyhrály 400 milionů?
    nebo i polovinu, čtvrtinu…
  • Zbláznily byste sem nebo zůstaly nohama na zemi?

Moc se těšíme na vaše příspěvky.

Jednu ze čtenářek odměníme „skromným“ dárkem, takovou pěknou cenou útěchy: kosmetikou Dove

darekkdovee

Reklama