Herečka Kateřina Herčíková, známá například ze seriálu Život na zámku, se představí v nové roli. Tentokrát však v jiné podobě než na jevišti. Sympatická blondýnka, jež občas brigádničí na veterině svého manžela Jana Herčíka v Horoměřicích, se vrhla na umění a bude mít výstavu.

V pražské restauraci SaSaZu představí svou výtvarnou tvorbu, tj. akvarelové pastelky a olej na plátně. „Moje tvorba je především intuitivní vycházející z vnitřního světa mé samé, pocitů z okolního světa, z vjemů prostředí, ve kterém se právě nacházím a s kým sdílím osobní prostor. Energetické obrázky jsou silně ovlivněny prožitky z učení léčení s inspirativní ženou, mou duchovní učitelkou, šamankou Karaimi,“ vysvětluje Kateřina Herčíková.

her

Herečku můžete v divadelní sezoně vidět v několika projektech Divadla Palace, Bez zábladlí a Branickém divadle nebo v zájezdových představení s Divadelní společností Háta. Navíc ke své práci studuje psychoterapeutickou fakultu v rámci vysoké školy psychosociálních studií.

her

Výstava bude od 16. září a potrvá 3 týdny. Dalším umělcem, který se v restauraci v centru Prahy představí a to v říjnu, bude fotograf Jan Kasl.

 

Reklama