KAŠPÁREK V LETŇÁKU Originální odpoledne pod širým nebem pro děti a rodiče pořádané Kašpárkem ČR. Letní kino Houšťka - Brandýs nad Labem 23. září 2012 | od 13 do 18 hodin.

kasparekSpeciálně smontované odpoledne pod širým nebem pořádané týmem Kašpárka v rohlíku. Bejbypankáči se mohou těšit na celou řadu netradičních atrakcí jako je „Střílení na hvězdy“ (střelnice, kde si každý může vystřelit libovolného muzikanta Kašpárka v rohlíku a odnést domů), „Hvězdná věštírna“ (každý se dozví čím bude nebo mohl být), „Jízda na stupátku popelářského vozu“, „Hovínková dílna“ (výtvarná dílna na výrobu hovínek na 1000 způsobů), i na známé atrakce jako je rajtovací postel, největší bicí sestava světa, bláznivé kadeřnictví - Chacha salon a další krásy. Také uvidíte „Kašpárek v rohlíku - kabaret“ (původní divadelní představení Loutkohry Jihočeského divadla ČB), a autorskou pohádku „Vo Koňovi“ pro nejmenší, v podání Reginy z Kašpárkovi partičky. Výtvarnice Kašpárka v rohlíku Eďa bude zase s dětmi vyrábět masky čertů, jelikož Mikuláš si pomalu svléká plavky a bere berlu. Kašpárek ČR si také přizval netradiční hosty, takže zazní živé dechovkové zpracování hitů Kašpárka v rohlíku či loopingové vystoupení Ondry Havlíka (aka Endru). Program zakončí koncertní program TEN HALYWŮD Kašpárkovy kapelky.

O Kašpárkovi v rohlíku

Kašpárek v rohlíku je projekt pro děti a dospělé postavený na originálním propojení divadla a hudby ve vlastních představeních, živých hudebních show i na hudebních nosičích.

Celý projekt vznikl jako reakce na nedostatek kvalitních původních písniček pro děti a také jako reakce na téměř neexistující mezigenerační zábavu určenou společně pro dospělé a děti.

Kromě Bejbypank o.s. se na projektu podílí Jihočeské divadlo České Budějovice a Yinachi!

Kašpárek

Kašpárkova partička:

Na projektu se podílejí nebo podíleli herci loutkohry Jihočeského divadla v Českých Budějovicích (Jiří Šponar, Dominik Linka, Lucie Škodová, Denisa Posekaná, Jan Honig, Jana Vanýsková, Jiří Muller, Petr Hubík), Blanka Šrůmová, (Tichá dohoda), Mardi (Vypsaná fiXa), Jarda Svoboda (Traband), Karolína Dytrtová

(Miou Miou) Ondřej Pečenka (Folk 3 mail), Milan Cais (Tatabojs), Filip Nebřenský (Hm..), David Koller (ex Lucie), Radek Gipsy Banga (Gipsy.cz), Jan Kalina (Sto zvířat), Lenka Dusilová, Jura Hradil (Lesní zvěř), Marek Doubrava (Hm…), Tonya Graves (Monkey Business) a další

Reklama