Vztahy

Kartářka jí předpověděla skvělou budoucnost

 


Posílám malý příspěvek jak moje švagrová chodila ke kartářkám,
mějte se moc hezky
Hanka (mamoutek)

Hezký den všem na ženě-in

 

Občas v létě jsem zajela jenom s dětmi a  švagrovou a její dcerou na chalupu. Jelikož nebydlíme ve stejném městě a navštěvujeme se tak dvakrát ročně, jednou v létě na zahradě a návštěva na vánoce, tak hned ve vlaku začalo velké babské povídání o tom kolik stihla švagrová navštívit v uplynulém roce kartářek.

 

Chodila k nim strašně ráda, myslím, že i proto, že jí předpověděly skvělou budoucnost. Já vůbec nikdy u žádné kartářky nebyla a proto nechápu, jak je možné, že prý všechny kartářky,  u kterých švagrová byla, uhodnou její minulost, já to na jejím čele nevyčtu, že je od půl roku s dcerou sama, že například bydlí daleko od bývalého partnera a že si někoho najde, až bude holka samostatná to už jí skoro všechny předpověděli do budoucnosti.

 

Je pravda, že o budoucím partnerovi, se ne všechny shodly. Jedna jí předpověděla, že to bude muž z jejího okolí, že ho zná a přátelství přeroste ve velkou lásku. Že si budou hodně blízcí, rozumět si po všech stránkách, že bude mít i smysl pro humor a že bude mladší. K tomu se Danka dost upnula, měla v práci kolegu (mladšího),  do kterého byla zakoukaná, velmi ráda si s ním povídala, byli prý naladěni na stejnou strunu, ale po nějaké době se pracovně rozešli. Ona si pořád o něm snila, ačkoliv byl ženatý a měl syna a už se vůbec nevídali, maximálně na sebe narazili v supermarketu.

 

O žádném jiném potenciálním partnerovi vůbec nepřemýšlela. Až  asi předloni  začala seznamování na inzeráty, dcera zůstala po střední škole u otce a ona zůstala sama.

 

Docela to bylo legrační, jak se na každé rande připravovala, jak za ní „nápadníci“ jezdili i jsem se nasmála, co jí vylíčili v mailech a pak byla skutečnost úplně jiná.

Asi rok se s žádným mužským nedala dohromady, až teď.

 

Je ale úplně jiný, než předvídala kartářka, jediné co sedí, že je mladší.

Ale já vůbec nechápu, že s ním je. Vůbec si prý spolu nepovídají, jak říká,  má ho jenom na práci, ona která pořád srší vtipem,  píše mi jak se ho snaží rozesmát třeba průpovídkou co je reklam podél silnice, tak třeba viděli jeden,  na kterém bylo „Stavíme s liškou“ – švagrová na to hned vypálila, jé tak si na chalupě taky jeden uděláme, ale s nápisem „Stavíme sami“ a on jenom kouká, co se děje.

 

Tak nevím, jestli je dobré vůbec k nějaké kartářce chodit, když předpoví takovou skvělou budoucnost a nic z toho se nevyplní!

 

Přeji všem, ať se jejich sny a přání vyplní i bez kartářek.

 

Za včerejší kabelku děkuji, tu první za článek "Mamoutkova Paříž" jsem již věnovala jedné malé Terezce  v sobotu k svátku.


 

 

Děkujeme za příspěvek Mamoutku. Já osobně také ke kartářkám občas zajdu. Potom čekám, že se vyplní vše, co mi předpovědí. A pořád si kladu otázku, jestli ty peníze za výklad z karet jsou dobrou investicí. Ještě stále nevím.

 

 redakce@zena-in.cz

 

 

 

 Dnes je téma TAJEMNO. Napište nám své příspěvky.

   
18.10.2005 - Láska a vztahy - autor: Radek Kříž

Komentáře:

 1. [8] a.... [*]

  Tarotové karty jsou můj věrný společník,neberu je ale moc vážně-spíš jen jako rámcovou orienaci.. i když musím přiznat, že mi vycházejí.Problém mám s tím, že na jednu zásadní otázku, kterou v současnosti řeším, mi dávají velmi vágní odpověď.
  Důvěru mám spíše v horoskopy, ale žádný jsem si nenechala udělat, protože si myslím, že by to ovlivnilo má rozhodování v dalším životě-a kromě toho -čeho se mám bát a na co si mám dát pozor , to vím dobře i bez toho

  superkarma: 0 18.10.2005, 14:49:33
 2. avatar
  [7] Dása [*]

  Taky občas zajdu ke kartářce. Beru to pouze "informativě", abych byla třeba trošku připravená, na to, co přijde. Teď prožívám, pro mě, složitější období a taky mi předpověděla docela pěkný věci. Čekám, jestli se to splní, ale nemyslete na to, když doufáte, že to štěstí se na vás taky jednou usměje. Moc ráda bych jí věřila, ale to vám budu moc říct tak za rok, za dva

  superkarma: 0 18.10.2005, 14:49:33
 3. [6] ajkab [*]

  Byla jsem 2x v životě u kartářky a už bych tam nikdy nešla.Když jsem byla poprvé, tak mi předpověděla smrt prarodiče v srpnu (babička umřela rok na to v srpnu), rozchod s partnerem se kterým jsem žila v době,kdy jsem u ní byla,přítomnost u soudu, peníze,zdravotní problémy mého otce,problémy v rodině,kamaráda na hezké chvilky,ženatého přítele,těhotenství jako problém a spoustu dalšího...Jednou jsem se bavila s bývalou svého tehdejšího přítele, že by chtěla jít ke kartářce a tak jí líčím svůj příběh, že jsem jednou byla a vše se splnilo....až na jedno, že budu mít ženatého přítele, ale že se to nebude nijak řešit.Ona se začala tak potutelně usmívat. Ptala jsem se proč, ale neodpověděla, raději odešla pryč. Doma to večer povídám svému příteli a on se najednou zvedl a po chvíli mi podává svou občanku, kde stojí: ženatý. V tu chvíli mi bylo na umření.Byl ženatý s Ukrajinkou...., aby tu mohla zůstat.Byl to sňatek pro peníze.Jeho rodiče se to dověděli, až když byl rok ženatý.S ním jsem byla těhotná, ale pro něj to byl ten problém.....Když jsem byla podruhé u kartářky, tak se také vše splnilo.Proto bych už k žádné kartářce nešla.

  superkarma: 0 18.10.2005, 14:01:35
 4. avatar
  [5] JaninaR [*]

  Byla jsem u kartářky někdy v listopadu minulého roku a řikala mi, že mám přítele a to už hodně dlouho a že plánujeme společnou budoucnost a tak jsem jí řekla, že to není pravda, že spolu nic zatím neplánujeme (to jsme měli už zamluvený termín svatby na 18.6.) a ona mi řekla, že se ale v létě budu vdávat.... A taky mi řekla, že po svatbě budeme chtít mít dítě, ale že to nepůjde tak jednoduše....no ale nakonec budu mít tři , tak jsem zvědavá

  superkarma: 0 18.10.2005, 12:28:22
 5. avatar
  [2] Žábina [*]

  taky si myslím že vtip je v tom že lidi pak mají tendenci žít podle toho výkladu a většinou se s ním ztotožní
  kdyby to nevěděli, bylo by to třeba úplně jinak

  superkarma: 0 18.10.2005, 11:33:01
 6. avatar
  [1] gerda [*]

  podle mě tomu člověk nemá podléhat. Brát to spíš jako hru, ne jako osudové zjištění. Pak si všecko srovnáváme, jestli je to tak, jak to říkala kartářka a nežijeme podle sebe, ale podle jejího výkladu. Jako zábava je to fajn. Ale já bych peníze investovala do něčeho rozumnějšího.

  superkarma: 0 18.10.2005, 11:25:05

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme