Posílám malý příspěvek jak moje švagrová chodila ke kartářkám,
mějte se moc hezky
Hanka (mamoutek)

Hezký den všem na ženě-in

 

Občas v létě jsem zajela jenom s dětmi a  švagrovou a její dcerou na chalupu. Jelikož nebydlíme ve stejném městě a navštěvujeme se tak dvakrát ročně, jednou v létě na zahradě a návštěva na vánoce, tak hned ve vlaku začalo velké babské povídání o tom kolik stihla švagrová navštívit v uplynulém roce kartářek.

 

Chodila k nim strašně ráda, myslím, že i proto, že jí předpověděly skvělou budoucnost. Já vůbec nikdy u žádné kartářky nebyla a proto nechápu, jak je možné, že prý všechny kartářky,  u kterých švagrová byla, uhodnou její minulost, já to na jejím čele nevyčtu, že je od půl roku s dcerou sama, že například bydlí daleko od bývalého partnera a že si někoho najde, až bude holka samostatná to už jí skoro všechny předpověděli do budoucnosti.

 

Je pravda, že o budoucím partnerovi, se ne všechny shodly. Jedna jí předpověděla, že to bude muž z jejího okolí, že ho zná a přátelství přeroste ve velkou lásku. Že si budou hodně blízcí, rozumět si po všech stránkách, že bude mít i smysl pro humor a že bude mladší. K tomu se Danka dost upnula, měla v práci kolegu (mladšího),  do kterého byla zakoukaná, velmi ráda si s ním povídala, byli prý naladěni na stejnou strunu, ale po nějaké době se pracovně rozešli. Ona si pořád o něm snila, ačkoliv byl ženatý a měl syna a už se vůbec nevídali, maximálně na sebe narazili v supermarketu.

 

O žádném jiném potenciálním partnerovi vůbec nepřemýšlela. Až  asi předloni  začala seznamování na inzeráty, dcera zůstala po střední škole u otce a ona zůstala sama.

 

Docela to bylo legrační, jak se na každé rande připravovala, jak za ní „nápadníci“ jezdili i jsem se nasmála, co jí vylíčili v mailech a pak byla skutečnost úplně jiná.

Asi rok se s žádným mužským nedala dohromady, až teď.

 

Je ale úplně jiný, než předvídala kartářka, jediné co sedí, že je mladší.

Ale já vůbec nechápu, že s ním je. Vůbec si prý spolu nepovídají, jak říká,  má ho jenom na práci, ona která pořád srší vtipem,  píše mi jak se ho snaží rozesmát třeba průpovídkou co je reklam podél silnice, tak třeba viděli jeden,  na kterém bylo „Stavíme s liškou“ – švagrová na to hned vypálila, jé tak si na chalupě taky jeden uděláme, ale s nápisem „Stavíme sami“ a on jenom kouká, co se děje.

 

Tak nevím, jestli je dobré vůbec k nějaké kartářce chodit, když předpoví takovou skvělou budoucnost a nic z toho se nevyplní!

 

Přeji všem, ať se jejich sny a přání vyplní i bez kartářek.

 

Za včerejší kabelku děkuji, tu první za článek "Mamoutkova Paříž" jsem již věnovala jedné malé Terezce  v sobotu k svátku.


 

 

Děkujeme za příspěvek Mamoutku. Já osobně také ke kartářkám občas zajdu. Potom čekám, že se vyplní vše, co mi předpovědí. A pořád si kladu otázku, jestli ty peníze za výklad z karet jsou dobrou investicí. Ještě stále nevím.

 

 redakce@zena-in.cz

 

 

 

 Dnes je téma TAJEMNO. Napište nám své příspěvky.

Reklama