Štětiny jsou v jednotlivých svazcích zasazeny pružně do vzduchového polštáře, který umožňuje volný pohyb štětin a tím přesnější čistění bez nebezpečí poškození dásní. Chcete jej vyhrát a vyzkoušet?

 

Pod názvem Signal AIR Precision se skrývá nový zubní kartáček s unikátní technologií vzduchového polštáře. Štětiny jsou v jednotlivých svazcích zasazeny pružně do vzduchového polštáře, který umožňuje volný pohyb štětin a tím přesnější čistění bez nebezpečí poškození dásní. Nový kartáček navíc vyniká moderním designem, a stává se tak atraktivním doplňkem vaší koupelny.

 

Vzduchový polštář v hlavě kartáčku se skládá z tenké a měkké vrstvy gumy, do které jsou pevně vsazeny držáčky se svazky štětin. Vzduchový polštář pod ním umožňuje, že se při čistění svazky štětin pohybují nezávisle na sobě a tím zajišťuje lepší přístup štětin do mezizubních prostor a lépe se díky němu vstřebávají přebytečné síly při čistění.

 

Kromě toho jsou na kartáčku tři řady delších svazků, které jsou speciálně navrženy pro lepší průnik a čistění mezizubních prostor, zatímco kratší svazky zajišťují hloubkové čistění hladkého povrchu zubů.

 

Klasické zubní kartáčky mají většinou štětiny vsazené do pevného polymerového podkladu, takže nejsou tak ohebné, jako je tomu v případě AIR Precision a jeho vzduchového polštáře.

 

Doporučená doba pro výměnu kartáčku

Značka Signal doporučuje kartáček vyměnit vždy, když při přímém pohledu na hlavu kartáčku štětiny odstávají do stran. Pokud se zuby čistí správnou technikou, k opotřebení dojde přibližně po třech měsících. Že máte problém si to zapamatovat? Využijte třeba střídání ročních období!!!

 

 

Soutěž se Signal Air Precision na www.zena-in.cz

 

Sada kartáčků pro celou rodinu na čtvrt roku

 

Soutěž probíhá ZDE

Reklama