bram

Nový revoluční kartáč na vlasy Braun Satin Hair s technologií IONTEC představuje jedinečnou pomůcku pro zdravé, krásné a lesklé vlasy. Po stisknutí tlačítka začne unikátní tryska kartáče uvolňovat bohatý proud iontů, který vlasy okamžitě vyhladí, zvyšuje jejich lesk a minimalizuje kudrnacení i statický náboj.

Jakmile začne technologie Braun IONTEC reagovat s jednotlivými vlasovými vlákny, dokážou všechny dosud nepoddajné a rozlétané vlasy zůstat bez problému vedle sebe. Nejlepších výsledků dosahuje tato technologie na suchých vlasech a nedoporučuje se kartáč používat v kombinaci s vysoušečem. Přístroj funguje téměř jako kartáč a balzám v jednom. Jedinečně navržené hroty zajišťují výjimečně šetrné kartáčování, aniž by poškodily vnější vrstvu vlasů. Ať už jsou vaše vlasy kudrnaté nebo rovné, dlouhé či krátké, dosud nejúžasnější vynález od Brauna se osvědčí každý den.

bram

Pro provoz kartáče jsou nezbytné dvě mikrotužkové baterie. Kartáč lze snadno čistit - stačí sejmout podložku s hroty a omýt ji mýdlovou vodou.

Doporučená maloobchodní cena kartáče je 999 Kč.

 

Reklama